BALIKESİR HABERLERİ

Hizmet Kalitesi Her Yıl Artıyor

IHA
08.07.2015 - 14:12Son Güncelleme :

HİZMET KALİTESİ HER YIL ARTIYOR

IHA

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği Genel Müdür Yardımcıları Sefa Çağlayan ve Kazım Çalışkan Tarım Kredi Kooperatifleri Balıkesir Bölge Birliği ve Tarım Kredi Yem’i ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldılar. Bölge Müdürü Vedat Altın "Balıkesir Bölge Birliği olarak verdiğimiz hizmet kalitesini her yıl bir kat daha arttırmak için çalışıyoruz"dedi.
Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdür Yardımcıları Sefa Çağlayan ve Kazım Çalışkan önce Balıkesir Bölge Birliği’ni ziyaret ettiler. Bölge Müdürü Vedat Altın, Bölge Birliğinin faaliyetleri ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Altın yaptığı konuşmada “Balıkesir Bölge Birliği olarak verdiğimiz hizmet kalitesini her yıl bir kat daha arttırmak için çalışıyoruz. Eksikliklerimizi tespit ediyoruz ve buna göre program yapıyoruz. Çiftçinin akaryakıtından nakdi kredisine, tohumundan gübre ve ilacına kadar her ihtiyacını temin ediyoruz. Akşamları da oluşturduğumuz ekipler ile tertiplediğimiz köy toplantılarında bilgilendirme yaparak faaliyetlerimizi sürdürüyor ve Tarım Kredi’yi anlatıyoruz. Çiftçimize hizmetin ulaştırılmasında bizlere destek olan Genel Müdürlüğümüz yetkililerine de ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Genel Müdür Yardımcıları Çağlayan ve Çalışkan daha sonra Tarım Kredi Yem Fabrikasında gerçekleştirilen toplantıya katıldılar. Toplantıda Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Mehmet Sonsuz tarafından fabrikanın faaliyetleri hakkında bilgi sunuldu. Sonsuz, Türkiye’nin en büyük çiftçi ailesi olan Tarım Kredi Kooperatifleri şirketlerinin piyasada ürün ve kalite yönünden güven duyulan firmalar olduğuna dikkat çekerek bu başarının tarım sektöründe 150 yıllık birikim ve tecrübenin sonucu olduğunun altını çizdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Hizmet Kalitesi Her Yıl Artıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Temmuz 2015 tarihinde saat 14 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hizmet Kalitesi Her Yıl Artıyor haberi güncellenecektir.

  BALIKESİR NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Kasım 2017, Cumartesi
  • İmsak
   06:06
  • Guneş
   07:49
  • Öğle
   13:05
  • İkindi
   15:42
  • Akşam
   17:59
  • Yatsı
   19:30
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı