Ege Haberleri

EGE

  Hızlıok’a sürpriz

  Hürriyet Haber
  21.05.2011 - 22:34 | Son Güncelleme:

  Altay’ın 2. Lig’e düşmesinin ardından yönetimi sert bir dille eleştiren eski yönetici Ömer Hızlıok’un, kulüpteki alacaklarına haciz geldi.

  Hızlıok’un, yöneticilik yaptığı 2004-05 ile 2005-06’dan kalan alacaklarına 10. İcra Dairesi’nden Avukat Hurşit Yıldırım ve Şakir Yıldırım’ın 350 bin TL, 14. İcra’dan Avukat Ramazan Taşkın’ın ise alacaklı Hüseyin Altındağ adına 178 bin TL haciz koyduğu ifade edildi. Hacizlerin 350 bin TL’lik bölümünün, 2004-05’te Altay’da forma giyen Adem Akın’a Ömer Hızlıok’un kulüp adına verdiği, ancak kulübe ciro etmediği çekle ilgili olduğu belirtildi. Hızlıok, “Adem’le mahkemelik olduk. İyi niyetle yaptığım hareketin faturası bana çıktı. Hüseyin Altındağ’a ise borcumun karşılığında bir daire verip anlaştım. Anladığım kadarıyla avukatı sorun çıkarıyor. En ufak bir sorunum yok” dedi.

  Kongre ısrarı

  ÖMER Hızlıok hafta başında düzenlediği basın toplantısında yönetimin hatalarını anlatmaktan, kulübün geleceğine dönük planlarından yeterince  bahsedemediğini söyledi. Hızlıok, “Şu an tek ihtiyacımız olan şey kongre kararının alınması. Ahmet Taşpınar kulübü genel kurula götürüp yeniden aday olabilir. Kongrede, hatalarından dolayı özür dileme fırsatı da bulabilir” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı