Ege Haberleri

EGE

  Hızlıok’a özel beste!

  Hürriyet Haber
  25 Haziran 2013 - 00:00Son Güncelleme : 24 Haziran 2013 - 18:31

  ALTAY’da 29 Haziran’da yapılacak olağanüstü genel kurul öncesi bir grup taraftar, Başkan Ömer Hızlıok’u görevi bırakmaya davet eden beste yapıp, ünlü video paylaşım sitesi YouTube’a yükledi.

   Sanal dünyada büyük ilgi gören bestenin, “Bu taraftarın sana / Artık tahammülü yok / Hoşçakal Ömer Hızlıok” sözleri dikkat çekerken, ikinci bölümde muhalefeti göreve çağıran satırlar yer aldı. “Aslan gibi savaşan / Bir Altay istiyoruz / Sizlere sesleniyoruz” ifadelerinin yer aldığı bu bölümde Niyazi Konuşmaz, Mehmet Erdoğan ve Melih Tunç Tandoğan’a göndermeler bulunuyor.

  Başladığım işi yarım bırakmam
  ALTAY Başkanı Ömer Hızlıok, yarım kalan işlerini tamamlayabilmek için yeniden aday olduğunu söyledi. Hızlıok, “Aldığımız araziler, bitirmemiz gereken çalışmalar var. Hem tesis hem de altyapı için çözüm bizde. Bu yıl çok önemli, çünkü emeklerimizin meyvelerini toplayacağımız sezona gireceğiz” dedi.

  Altaylı gençlere ay-yıldızlı forma

  ALTAY’ın genç oyuncuları Metin, Abdülkadir ve Emrah, Üniversite Milli Takım kampına katıldı. Siyah-beyazlı oyuncular 5-17 Temmuz tarihleri arasında Rusya’nın Kazan şehrinde yapılacak 27. Dünya Üniversiteler Yaz Spor Oyunları’nda (Universiade) ay yıldızlı formayla ülkemizi temsil edecek. Türkiye, 5 Temmuz’da Japonya, 8 Temmuz’da Uruguay, 10 Temmuz’da Ukrayna ile karşılaşacak.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı