« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hızlarını kesersek sorunumuz olmaz

Shakhtar Donetsk’in süratli oyuncularına dikkat çeken Caner, “Ama biz daha kaliteli bir takımız. Elimizden geleni yapıp turu alacağımıza inanıyorum” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.BAHÇELİ Caner Erkin, FB TV’ye konuştu. Caner’in sözlerinden satırbaşları şöyle oldu. - Rakibimizin hızlı oyuncuları var. En önemli özellikleri bu. Çabuk oynuyorlar ve çok çabuk hücuma çıkıyorlar.


“HIZLI HÜCUM ÖNEMLİ”


- Biz tabii ki bunların hepsini engelleyemeyiz ama 3 kere çıkacaklarsa, bunu 1’e indirirsek bizim için de tehlike azalır. Tabii ki bizim de çok hızlı hücuma çıkmamız lazım. Bizim de çok etkili oyuncularımız var; defansta, önde, orta sahada. Onlardan aşağıda kalır bir takım değiliz, bence daha da kaliteli bir takımız. İnşallah, elimizden gelen her şeyi yapıp turu alırız.


TANIMA AŞAMASINDAYIZ


- Şu anda ilk 11’e bakıyoruz geçen sezondan çok fark var. Tabii hoca da yeni. Hoca bizi, biz de hocayı tanımaya çalışıyoruz. Geçen sene veya ondan önceki sene, ben örneğin sola koştuğumda veya farklı bir oyuncu, nereye pas atacağımızı biliyorduk. Ama şu anda birbirimizi tanıma aşamasındayız. Ama bence futbolun dili bir. Akıllı olan ve kaliteli olan her zaman kazanır. Yeni sezonda önemli işler başaracağımıza inancımız tam.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler