BİTLİS HABERLERİ

Hizan Sosyal Medyada Atağa Geçti

IHA
28.02.2015 - 11:57Son Güncelleme :

HAYAT GEÇİRDİĞİ PROJELER VE YAPTIĞI ÇALIŞMALAR İLE İSMİNİ SOSYAL MEDYADA SIKÇA DUYURAN HİZAN KAYMAKAMLIĞININ, GEREK İNTERNET SİTESİNİ GEREKSE SOSYAL MEDYAYI ETKİLİ KULLANMASI VATANDAŞLARDAN TAKDİR TOPLUYOR.

IHA

Bitlis’in Hizan Kaymakamlığı tarafından hayat geçirdiği projeler ve yaptığı çalışmalar ile ismini sosyal medyada sıkça duyurarak gerek internet sitesini gerekse sosyal medyayı etkili kullanması vatandaşlardan takdir topluyor.
Hizan İlçe Kaymakamı Sayın Sedat İnci’nin göreve başlamasıyla birlikte sosyal medyada atağa geçen Hizan Kaymakamlığı bu anlamda Bitlis’te ilk sırada yer alıyor. Çalışmalarını anında sosyal medya aracılığı ile duyuran Kaymakamlığa ait Facebook ve Twitter hesapları son derece etkin kullanılmakta. Sosyal medya üzerinden Kaymakamlıkça yapılan çalışmalar ve projeler anında insanlara aktarılırken, vatandaşlardan gelen sorular gün içinde cevaplandırılıyor. Sosyal medyaya önem verdiklerini belirten Kaymakam Sedat İnci, artık gündemin sosyal medya aracılığı ile belirlendiğini söyledi. Kaymakamlıkça yapılan çalışmaların anında sosyal medyada paylaşıldığını belirten İnci “Günümüzde bilgisayar ve internet yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Hemen hemen herkesin ya evinde ya da iş yerinde bilgisayar ve internet bulunmaktadır. Son birkaç yılda akıllı telefonlar ve tabletlerin piyasaya girmesiyle birlikte ev ve işyerlerinde bulunan internet artık her an kişinin yanı başında olmaya başladı. İnternet’in yaygınlaşmasıyla birlikte çok kısa bir süre içinde popüler hale gelen Facebook ve Twitter gibi sosyal iletişim ağları son yıllarda neredeyse ülke gündemini belirleyici noktaya geldi. Kamu kurumları, dernekler, siyasi partiler gibi yaptıkları çalışmaları sosyal medya aracılığıyla hızlı bir şekilde İnternet kullanıcılarına aktarmaktadırlar. Biz de bu anlamda interneti ve sosyal medyayı etkin kullanmaya çalışıyoruz. Kaymakamlığımıza ait www.hizan.gov.tr İnternet sitesi ile Kaymakamlığımızın kurumsal facebook hesabı olan https://www.facebook.com/hizankaymakamligi ile kurumsal Twitter hesabı https://twitter.com/hizankaymakamligi her gün güncellenmektedir. İlçemizde yaşanan gelişmeler, kurumlarımızın yapmış olduğu çalışmalar ve ilçemizde yürütülen projeler her gün güncellenen internet sitemiz ile birlikte sosyal medya araçları Facebook ve Twitter’dan da yayınlanmaktadır. Görsel, interaktif ve her gün güncellenen web sitemiz ile sosyal medya hesaplarımız sayesinde Hizan dışındaki insanlarımız da ilçemiz de yaşanan olaylardan haberdar edilmektedir. Kitle iletişim araçlarının Kaymakamlığımızca etkin kullanılması, İlçemizin özellikle ulusal medyada daha fazla olumlu yönleriyle yer almasını sağlıyor. İlçemizin ulusal basında olumlu yönleriyle yer alması başta ilçe dışında yaşayan vatandaşlarımız olmak üzere toplumun her kesiminin taktirini topluyor” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden Hizan Sosyal Medyada Atağa Geçti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2015 tarihinde saat 11 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hizan Sosyal Medyada Atağa Geçti haberi güncellenecektir.

BİTLİS NAMAZ VAKİTLERİ
19 Kasım 2017, Pazar
 • İmsak
  05:09
 • Guneş
  06:50
 • Öğle
  12:08
 • İkindi
  14:47
 • Akşam
  17:05
 • Yatsı
  18:34
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı