GeriSpor "Hız benim için tutku"
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Hız benim için tutku"

"Hız benim için tutku"
refid:17858529 ilişkili resim dosyası

Türkiye Bayanlar Ralli Şampiyonu Çiçek Güney, otomobillerin ve hızın kendisi için bir tutku olduğunu söyledi.

Garantili araç bakım servis hizmeti sunan Speedy, 18. şubesinin açılışı için kente gelen Türkiye Bayanlar Ralli Şampiyonu Çiçek Güney, 14 yaşında otomobil kullanmaya başladığını ve bunun avantajını yaşadığını belirtti.

Otomobillere olan tutkusun çocukluk yaşlarından başladığını ve her geçen gün arttığını vurgulayan Güney, “Otomobiller ve hız benim için bir tutku, hedefim Türkiye'nin adını en iyi şekilde dünyaya duyurmak” dedi.

Rallinin sadece erkeklere özgü bir spor dalı olamadığını ifade eden Güney, “Otomobil kullanmak tutkudur ve bunun için ralli sadece erkeklere özgü bir spor dalı değildir. Ben otomobil kullanmaktan büyük keyif alıyorum. Gün geçtikçe kendime güvenim daha da artıyor” diye konuştu.

Açılış törenine Vali Vasip Şahin, Emniyet Müdürü Ali Gezer, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Büyük, Speedy Türkiye Genel Müdürü Gür Yalman ve çok sayıda davetli katıldı.

Tören sonunda Türkiye Bayanlar Ralli Şampiyonu Çiçek Güney'in sunumuyla düzenlenen “Lastik söküp-Takma” yarışması düzenlendi. Yarışmada dereceye girenlere ödülleri takdim edildi.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle