KÜTAHYA HABERLERİ

Hisarcık’ta “Sürü Yönetimi Elemanı Benim” Projesi

IHA
28.10.2015 - 10:08Son Güncelleme :

SÜRÜ YÖNETİMİ ELEMANI BENİM PROJESİ-1-

IHA

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı, İş-Kur ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nin birlikte yürüttüğü “Sürü Yönetimi Elemanı Benim” Projesi kapsamında Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde açılacak “Sürü Yönetimi Elemanı” kursuna katılmak için müracaat eden 36 çiftçi arasından 25 çiftçinin seçimi yapıldı.
Hisarcık Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde yapılan Sürü Yönetimi Elemanı Kursu seçmeleri öncesi bir açıklama yapan Kütahya İş-Kur temsilcisi Salih Elyak,” Sürü Yönetimi Elemanı Kursu için müracaat eden 36 kişi arasından 25 kursiyer seçeceğiz. Aktif sigortanız veya Esnaf Bağ kur’unuz olmayacak. Tarım Bağ kur’u olanlar sorun değil, onlar bu kursa katılabilirler. 2 Kasım 2015 tarihinde başlayacak kurs 20 Kasım 2015 tarihinde sona erecek. Belirlenen saatler içerisinde kursa katılmak zorundasınız. Biz İş-Kur olarak sizlere kursa geldiğiniz her gün için 20 TL. ücret vereceğiz. Kurs sonunda kursiyerlere “Sürü Yönetimi Elemanı” sertifikası verilecek.” diye konuştu.(MA-EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Hisarcık’ta “Sürü Yönetimi Elemanı Benim” Projesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 10 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hisarcık’ta “Sürü Yönetimi Elemanı Benim” Projesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı