KÜTAHYA HABERLERİ

Hisarcık’ta Masa Tenisi Turnuvası

IHA
27.10.2015 - 17:48Son Güncelleme :

HİSARCIK'TA MASA TENİSİ TURNUVASI-1-

IHA

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği orta ve liseler arası masa tenisi turnuvası sona erdi.
Anadolu Lisesi sınıflarında yapılan masa tenisi turnuvasına ilçe genelinde orta ve lise öğrencileri katıldı. Hayli çekişmeli geçen müsabakaların ardından dereceye girenler belirlendi. Maçlar sonucunda liseler arası kızlar müsabakalarında; Anadolu Lisesinden Sanem Çelik birinci, Hanife N. Esen ikinci ve Hatice Nur Kartal üçüncü oldu. Liseler arası erkeklerde; Anadolu Lisesinden Furkan Azrak birinci, Süleyman Gündüz ikinci, Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesinden Ünal Tuna üçüncü oldu.
Ortaokullar arası kızlar müsabakalarında; Karbasan Ortaokulundan Vesile Çalışkan birinci, Ayşe Gök ikinci, Kutluhallar Ortaokulundan Akile Aydeniz üçüncü oldu. Ortaokullar arası erkeklerde; Hasanlar Ortaokulundan Hasan Hüseyin Pınar birinci, Karbasan Ortaokulundan Cevdet Akalan ikinci ve kadir Yaşar üçüncü oldu.
Turnuvada dereceye giren öğrencelere, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerinde çeşitli hediyeler verileceği bildirildi.(MA-EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Hisarcık’ta Masa Tenisi Turnuvası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 17 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hisarcık’ta Masa Tenisi Turnuvası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı