KAYSERİ HABERLERİ

Hisarcık pazar yeri hizmete hazır

DHA
29.03.2017 - 12:54Son Güncelleme :
Hisarcık pazar yeri hizmete hazır
DHA

KAYSERİ, (DHA) - MELİKGAZİ Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Hisarcık Erciyes Mahallesi’nde 2016 günü temeli atılan kapalı semt pazaryeri’nin mahalle halkı ve esnafı için hizmete hazır olduğunu söyledi.
Hisarcık Erciyes Mahallesi'ne yapılan kapalı semt pazar yeri isteğinin yerine getirilmiş olduğunu ifade eden Başkan Büyükkılıç, şöyle dedi:
"Hisarcık semt pazaryeri tamamlanması ile ilçe sınırları içinde 26 pazar yerinin hizmete açıldı. Melikgazi Belediyesi semt paza ryerleri haftanın bir günü pazaryeri olarak hizmet verirken, haftanın 6 günü birçok alanda hizmet vermektedir. Kurban Bayramlarında kurban kesim yeri olarak kullanılmaktadır. Hisarcık Semt Pazar yeri 1500 metrekare alana sahip olup, 60 esnaf kapasitelidir. Bölge halkına ve şehrimize bir esnaf sitesi daha kazandırılmıştır."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Hisarcık pazar yeri hizmete hazır hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 12 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hisarcık pazar yeri hizmete hazır haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı