KÜTAHYA HABERLERİ

Hisarcık MYO’da Aşure Etkinliği

IHA
27.10.2015 - 16:52Son Güncelleme :

HİSARCIK MYO'DA AŞURE ETKİNLİĞİ-1-

IHA

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’ne(DPÜ) bağlı Hisarcık Meslek Yüksek Okulu’nda Mesleki Yüksek Öğrenimi Destekleme ve Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından aşure etkinliği düzenlendi.
Meslek Yüksek Okulu bahçesinde düzenlenen aşure etkinliğinde Belediye Başkanı Fatih Çalışkan ve Mesleki Yüksek Öğrenimi Destekleme ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Var öğrencilere aşure dağıttı.
Aşure etkinliğine Kaymakam Davut Bayraktar, Garnizon Komutanı Oğuz Uçak, Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, İlçe Emniyet Amiri İsmail Çoban, Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcıları Ömer Altaş, Vasfi Kahya, Mesleki Yüksek Öğrenimi Destekleme ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Var, daire müdürleri, öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı. (MA-EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Hisarcık MYO’da Aşure Etkinliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 16 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hisarcık MYO’da Aşure Etkinliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı