KÜTAHYA HABERLERİ

Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesinde Aşure Etkinliği

IHA
26.10.2015 - 13:03Son Güncelleme :

ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİNDE AŞURE ETKİNLİĞ-1-

IHA

Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesinde Muharrem ayı dolayısıyla öğretmen, öğrenci ve velilerin katkılarıyla Aşure günü etkinliği düzenlendi.
Hisarcık Çok Programlı Lise Müdürü Selim Özyurt, her yıl Muharrem ayında geleneksel olarak öğretmen, öğrenci ve velilerin katkılarıyla aşure etkinliği düzenlediklerini belirterek, etkinliğine emeği geçenlere teşekkür etti.
Okul bahçesinde gerçekleştirilen yaklaşık 500 kişilik Aşure ikramına Kaymakam Davut Bayraktar, Garnizon Komutanı Oğuz Uçak, İlçe Emniyet Amiri İsmail Çoban, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Cebeci, Özel İdare Müdürü Mevlüt Erkul, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ramazan Özşahin, Ziraat Bankası Şube Müdürü Servet Köse, Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çalışkan ile ilçede görev yapan okul idarecileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.(MA-EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesinde Aşure Etkinliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 13 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesinde Aşure Etkinliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı