Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Hırsız korkusu bitti

Çiğdem Kayalı, sevgilisi Tarkan Sualp’le Maçka’daki bir apartman dairesinde yaşıyordu.

Ancak geçtiğimiz aylarda, evde tek başına olduğu sırada kapı kilidinin kurcalanması, Kayalı’yı çok korkuttu. O günden beri hırsız korkusunu içinden atamayan Çiğdem Hanım, sonunda çareyi taşınmakta buldu. Geçtiğimiz hafta Etiler Mayadrom’a taşınan Çiğdem Kayalı için kabus geride kaldı.

Harrilson Su’da kalıyor

Antalya’daki Hillside Su, sezonu uzattıkça uzatıyor ve müşterilerini ağırlamaya devam ediyor. 42. Antalya Altın Portakal Film Festivali ve 1. Avrasya Film Festivali sebebiyle Antalya’nın hareketlenmesi ise Su’daki tempoyu iyice hızlandırdı. Çünkü festival nedeniyle Antalya’ya giden birçok ünlü burada kalmayı tercih etti. Hollywood’un ünlü isimlerinden oyuncu Woody Harrilson da onlardan biri... Otele iki gün önce giriş yapan Harrelson’a ilgi büyük...

İlker yine aşık

Güzide Duran ile ilişkisi sürpriz bir şekilde noktalanan İlker İnanoğlu, yalnızlıktan kurtuldu. İnanoğlu, bir haftadır İnci İnan ile birlikte... Geçtiğimiz hafta sonunu The Ritz Carlton Otel’de baş başa geçiren, günlerdir birbirlerinin yanından neredeyse hiç ayrılmayan sevgililerin keyfine diyecek yok... Çifte geçtiğimiz gece de SMall’daki Red Room’da rastladım. Gecenin sonunda oradan, mekanın sahibi Nurdan-Gökhan Yüzbaşıoğlu çiftiyle ayrıldılar.

Sergide buluştular

Cem Boyner’in ‘Yakındaki Uzak-Uzaktaki Yakın’ adını taşıyan ikinci kişisel fotoğraf sergisinin açılış davetine katılanlar arasında, Mustafa Koç da vardı. Yaz aylarını Göcek’teki teknelerinde geçiren iki yakın dost Koç ile Boyner, bir süre ayaküstü sohbet etti. Cem Bey’in diğer konuklarla ilgilenmek üzere yanından ayrıldığı sırada ise Koç, bir başka arkadaşına rastladı; Ahu Tuğbay... Birbirlerini epey özledikleri anlaşılan ikili, davetin sonuna kadar süren derin bir sohbete daldı.

Rahatlıktan taviz yok

Güler Sabancı, geçtiğimiz akşam eski dostu Cem Boyner’in fotoğraf sergisinin açılışına katıldı. Fotoğrafları büyük bir ilgiyle inceleyen Sabancı, Atıl Kutoğlu imzalı bluz, ceket ve pantolonuyla spor bir şıklık sergiliyordu. Özellikle beli ipli eşofman havasındaki pantolonu, onun rahatlığına ne kadar düşkün olduğunu gözler önüne serdi.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI