« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hırsı frenliyorum

Takımda hırslı bir ortam gördüğünü belirten G.Saray Teknik Direktörü, taraftarlara da çağrıda bulunarak, "Artık final haftalarına girdik. Bizi yalnız bırakmayın" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
G.SARAY Teknik Direktörü Eric Gerets, futbolcularının aşırı hırslı olduğunu, bu durumun takıma zarar vermemesi için zaman zaman müdahale etmek zorunda kaldığını söyledi. Gerets, şampiyonluk şanslarını ve takımını değerlendirdi.

Takımda hırslı bir ortam gördüğünü anlatan Belçikalı çalıştırıcı, "Futbolcuların hırsı o kadar yüksek ki, bazen frenlemek ihtiyacını duyuyoruz" dedi. Futbolcularının son haftalarda çok ceza alması ile ilgili bir soru üzerine Gerets, "Oyuncularımızın, aldıkları bu cezalarla hem kendilerine hem de takıma ne kadar büyük zarar verdiklerini anlamaları gerekiyor. ’Nelerden dolayı hangi cezalar alınmıştır ve bu neye mal olmuştur’ diye bakılacak. Futbolcuların ceza almaları bazen stresten, bazen de maddi sorunlardan kaynaklanıyor" diye konuştu.

Gerets, ligde çok kritik bir döneme girdiklerini vurgulayarak, sözlerini şöyle sürdürdü: "Liderle puan farkı 3’e düşünce, her şey kendi elimize geçti. Her puan büyük önem kazanıyor. Taraftarlarımıza büyük ihtiyacımız olacak. Onları, yanımızda görmek istiyoruz."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz