ADANA HABERLERİ

Hıroğlu Ailesi'nden 15.yıl kahvaltısı

DHA
27.03.2016 - 12:24Son Güncelleme :
Hıroğlu Ailesinden 15.yıl kahvaltısı
DHA

ADANA, (DHA)- ADANA'da yaşayan Malatya'nın Darende İlçesi kökenli Hıradağı Ailesi'nin geleneksel kahvaltısı yaklaşık bin 500 kişiyi buluşturdu.

Ailenin daha önce Darende, sonra hem Darende hem Adana ve şimdi de 15 yıldır Adana'da sürdürdüğü geleneksel kahvaltı sabah namazı sonrası başlayıp saat 10.30'a kadar devam etti. Mas Kebap'taki kahvaltıya Adana Valisi Mustafa Büyük, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kırıkkale Valisi Ali Kolat, Malatya eski valilerinden Saffer Arıkan Bedük de katıldı.

Plastik imalatı yapan Hıradağı Ailesi adına Baba Hacı Ali Hıradağı ve oğulları konukları ile tek tek ilgilenirken, Darendililer de hemşehrileri ile buluşmanın mutluluğunu yaşadı.

OA(OA )

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Hıroğlu Ailesi'nden 15.yıl kahvaltısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2016 tarihinde saat 12 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hıroğlu Ailesi'nden 15.yıl kahvaltısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı