Ege Haberleri

EGE

  Hilton'da özel gece

  Mehmet KURT, (DHA)
  31.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Orion Eğitim Vakfı Özel Piri Reis İlköğretim Okulları'nın kuruluşunun 10'uncu yılı nedeniyle İzmir Hilton Oteli'nde gece düzenlendi.

  Cumhuriyetin ilanının 85'nci yılı ve Orion Eğitim Vakfı Özel Piri Reis İlköğretim Okulları'nın kuruluşunun 10'uncu yılı nedeniyle İzmir Hilton Oteli'nde özel bir gece düzenlendi. Orion Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Özel Piri Reis İlköğretim Okulları Kurucu Temsilcisi İclal Kardıçalı ile Özel Karşıyaka Piri Reis İlköğretim Okulu Müdürü Ali Pir ve Özel Güzelbahçe Piri Reis İlköğretim Okulu Müdürü Nurdan Yıldırım'ın ev sahipliğini üstlendiği davete İzmir Valisi Cahit Kıraç'ın eşi Berrin Kıraç, Uşak Valisi Ayhan Kavas, Konak Belediye Başkanı Muzaffer Tunçağ, Arkas Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas, Deniz Ticaret Odası İzmir Şube Başkanı Geza Dologh ile fahri konsoloslar ile Fransızca konuşan çok sayıda davetli katıldı. Piri Reis İlköğretim Okulu öğrencileri İzmir Oda Orkestrası eşliğinde L.Mozart ve J.Haydn'in oyuncak senfonisini seslendirdi.

  Desteğe plaket

  Orion Eğitim Vakfı ve Özel Piri Reis İlköğretim Okulları'na 10 yıl boyunca destek veren kişi ve kuruluşlara da birer plaket verildi. Basın desteği nedeniyle Hürriyet Gazetesi Ege Temsilcisi Hakan Tartan ile Doğan Haber Ajansı Ege Temsilcisi İlyas Özgüven'e de plaket verildi. Orion Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Özel Piri Reis İlköğretim Okulları Kurucu Temsilcisi İclal Kardıçalı’ya katkılarından dolayı Lassallien Frerlerin Enstitüsü Ortadoğu Sorumlusu Frere Georges plaket verdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı