Gündem Haberleri

  Hilton’a nöbete gidiyorum

  Uğur ERGAN / ANKARA
  15.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Balyoz davasında dün tutuklanan eski 1’inci Ordu Komutanı emekli Orgeneral Çetin Doğan, eşi Nilgül Doğan’ın morali bozulmasın diye evinden şakalar yaparak ayrıldı.

  ÇETİN DOĞAN TESLİM OLMAK İÇİN ADLİYEYE BÖYLE GELDİ / Foto Galeri

  İŞTE ÇETİN DOĞAN'IN AÇIKLAMALARI/ WEB TV

  ÇETİN DOĞAN CEZAEVİNE BÖYLE GÖTÜRÜLDÜ / Foto Galeri

  Doğan, eşine, “Artık Silivri mi neresi olur bilemiyorum ama Hilton konaklama tesislerinde tekrar nöbet vakti geldi, yeniden nöbete, görev başına gidiyorum” diyerek veda etti. Nilgül Doğan, eşinin dün evden ayrılışını şöyle anlattı:
  “Paşam gitti. Hâkim karşısına çıkmadan önce kendisiyle görüştüm. Anladığım kadarıyla söz söylemelerine de izin verilmemiş. Bana yaptığı ‘Hilton şakası’nı arkadaşlarına da yapıyormuş. Kendisinin ve arkadaşlarının morali çok iyiymiş.
  Benim bütün endişem sağlığı. Bel fıtığı, siyatik ve omuz ağrıları var. Tekrar nüksedecek diye korkuyorum. Bu adaletsiz, hukuksuz davranışlar karşısında tansiyonu ne olur onu bilmiyorum. Çantasının en görünür yerine tansiyon ölçme aleti ile ilaçlarını koydum. Devamlı alması gereken ilaçları var. Beş damarından by-pass olmuştu. Öteki tutuklamalarda iki damarını kaybetti. Birine stent taktılar, öbürünü ise hiç izleyemediler.”
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı