« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Higuain gidiyor, Holosko geliyor

Başkan Yıldırım Demirören diyor ki: "Higuain'i araştırdık ancak maya tutmadı. Böyle şeyler yaşanabilir, gereken neyse yapılır. Holosko'yu daha önce istemiştik, ara transferde bakacağız."

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

"Bir golcü alacağız"
Fanatik gazetesinin hberine göre, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Liverpool sınavı öncesinde çarpıcı açıklamalarda bulundu, transfer hakkında yorum yaptı. İşte Demirören’in sözleri:
"Bir golcü alacağız. Pozisyonlara girmemize rağmen sonuca gidemiyoruz. Holosko’yu sezon başında istemiştik. O dönemki Manisa Yönetimi 5 milyon Euro talep etmişti ve vazgeçmiştik. Yönetimleri değişti, oyuncu da Beşiktaş’ta oynamak istiyor. Ara transferde neler olacak, göreceğiz."

"Burada transfer bitmez"
"Higuain'i araştırdık. Kalitesinden kesinlikle şüphemiz yok ancak maya tutmadı. Futbolda bu tip şeyler var, gereken neyse yapacağız. Beşiktaş’ta transfer asla bitmez. Camianın teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam’a da destek vermesini istiyorum. Sezon başından bu yana yardımcı hakemler canımızı çok yaktı. Trabzon’da puan kaybetseydik, bunun hesabını kim verecekti. Sadece adalet istiyoruz. Bunu hiçbir takıma çok görmesinler."

"Konuşmak için erken..."
"Bu takım şampiyon olursa, kimse önümüzde duramaz. İnşallah hedeflerimize teker teker ulaşacağız. Liverpool maçı bizim için çok önemli. Taraftar desteği ile kazanmak zorundayız. Porto maçında çok üzüldüm. Bu kadar pozisyona girip, gol atamamak olacak iş değil. Şampiyonluk hakkında konuşmak için çok erken. Ligin zirvesi bu gidişle çok değişir. Ligin ikinci yarısında çok daha iyi bir takım bekliyorum."


Bunları da Beğenebilirsiniz