« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Higuain’e ikinci şans

Beşiktaş Teknik Direktörü, geçen sezonun ortasında Meksika’nın FC America takımına kiralanan Higuain’in iyi bir futbolcu olduğunu belirtirken, "Ondan yararlanmak istiyorum" dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
UDİNESE’nin Çek futbolcuları Zapotocny ve Sivok ile Panathinaikos’ta forma giyen Seric’le anlaşan Beşiktaş’ta transfer çalışmaları sürüyor. Menajer Sinan Engin, Vestel Manisa’dan Uğur İnceman, Mersin İdmanyurdu’ndan Evren, İstanbul Büyükşehir Belediye’den Zeki ile Offenbach’ta forma giyen Güngör Bayrak ile görüşmelere başlayacaklarını söylerken teknik direktör Ertuğrul Sağlam, geçen sezonun ortasında Meksika’nın FC America takımına kiralık verilen Arjantinli Higuain’e bir şans daha verilmesini istedi.

Ayak uyduracak

Higuain’in iyi bir futbolcu olduğunu ilk sezonunda Beşiktaş’ta uyum sorunu yaşadığını belirten teknik direktör Ertuğrul Sağlam, "Ona bir şans daha verilmesini istiyorum. Bu konuda yönetime rapor vereceğim" dedi. Sağlam, şöyle devam etti: "Higuain, Beşiktaş’ın futbol sistemine ayak uydurabilecek yetenekte bir oyuncu. Anlaşmaya vardığımız oyuncular önümüzdeki sezon takıma büyük katkı sağlayacaklar. Higuain’den de yararlanmak istiyorum."

Engin: Teşekkürler başkan

Menajer Sinan Engin ise, yapılan transferlerin yerli yerinde olduğunu önümüzdeki sezon takıma büyük katkıları olacağını belirtirken, "Bu transferlerin gerçekleşmesinde büyük katkısı olan başkanımız Yıldırım Demirören’e teşekkür ediyoruz. Başkanımızın fedakarlığını hiçbir zaman unutmayacağız. Yaşanan pürüzler, başkanımızın sayesinde ortadan kalktı. Beşiktaş gelecek yıl için süper bir kadro ile mücadele ederek alkışlanacaktır" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler