Gündem Haberleri

  Hidayet Karaca: Hakkınızı helal edin

  İhsan DÖRTKARDEŞ, İstanbul (DHA)
  14.12.2014 - 09:04 | Son Güncelleme:

  Gözaltına alınan Samanyolu televizyonu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, televizyon binasından çıktığı sırada açıklamalar yaptı.

  Karaca, Emniyet Müdürlüğü'ne giderken yaptığı açıklamada, haklarındaki iddiaların ne olduğunu öğrenmeye çalışacaklarını belirtirken, “Öncelikle herkes hakkını helal etsin. Birkaç gündür de mahallemize, komşularımıza verdiğimiz zarar için özür dileriz. Böyle bir Pazar günü istirahat edecekleri bir günde biz onları rahatsız ediyoruz. Ama ne yaparız Türkiye burası. Herkes buna katlanıyor" dedi. Karaca, her zaman söyledikleri gibi alınlarının dik olduğunu hiçbir endişeleri olmadığını ifade ederken, “Hak ve halk bizimle beraber olduktan sonra gerisi hikaye. Dualarınızı eksik etmeyin. İnşallah görüşürüz. En yakın sürede görüşmek üzere Allah'a emanet olun" dedi.

  Hidayet Karaca: Hakkınızı helal edin

  KARACA HAKKINIZI HELAL EDİN

  DUMANLI’DAN OPERASYON AÇIKLAMASI

  HAKAN ŞÜKÜR O BİNAYA GELDİ  "BU BEDELSE MİLLETİMİZE FEDA OLSUN"

  Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, grubun kurulduğu günden itibaren insanı merkeze koyan insan odaklı, faydalı ve mazlum ve mağdurun demokrasinin yanında yer aldığını ifade ederken, “Biliyorsunuz demokrasilerde bazen bedel ödenir. Bu bedelse milletimize feda olsun ne olacak. STV yayın grubu yayını ve yaptığı projelerle her zaman milletin takdirini kazanmış bir yayın kuruluşudur. Bu kuruluşta bulunmaktan her zaman gurur duydum. 15 yılı aşkın bir zamandır kardeşçe gönül gönüle vererek buradayız. Bundan böyle de çalışmalarımızı devam ettireceğiz.

  GÖZALTINA ALINDI

  Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca "14 aralık operasyonu" kapsamında gözaltına alındı


  Etiketler: gözaltı
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı