GeriFutbol "Hiçbir zaman G.Saray sempatizanı olmadım"
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Hiçbir zaman G.Saray sempatizanı olmadım"

"Hiçbir zaman G.Saray sempatizanı olmadım"
refid:21532957 ilişkili resim dosyası

MP Antalyaspor 2011 Yılı Olağan Genel Kurulu'nda yeniden başkan seçilen Hasan Yıldırım Akıncıoğlu, açıklamalarda bulundu.

Yeni yürürlüğe giren Financial Fair Play kuralları kapsamında Antalyaspor AŞ'nin uluslararası denetime tabi tutulduğunu ifade eden Akıncıoğlu, bilançolarının gizli olmadığını, isteyen her hissedarın bilançoyu inceleyebileceğini aktardı.

Kendisine yönelik bazı iddialarda bulunulduğuna dikkati çeken Akıncıoğlu, “Galatasaraylı değilim, hiçbir zaman da Galatasaray sempatizanı olmadım. Ben Antalyasporlu'yum. Antalyaspor bırakın diğer takımları, şahsi menfaatlerin de üstündedir. Bunu söylemekten de gurur duyuyorum. Onun için bu tür yakıştırmalara kulak asmayın, inanmayın” diye konuştu.

Necati Ateş'in Galatasaray'a verilmesi

Necati Ateş'in Galatasaray'a verilmesine de değinen Akıncıoğlu, şunları söyledi:
“Hiç kimseye zorla hiçbir şey yaptıramazsın. Arkadaşlar, bizden ayrılmak isteyen bir oyuncu var. Israrla ve inatla bizden ayrılmak isteyen biri var ve rakip takım da ona durmadan tekliflerde bulunuyor. Futbolcu da gitmek istiyor. Hiç kimse bu transferde bize gönül koymasın. Necati Ateş gitmek istedi. Son antrenmanlara da çıkmadı. Necati bize Galatasaray ile görüşmelere başladığını söyledi. Biz de ona bunun etik olmadığını söyledik. Ancak iki taraf dirençli bir şekilde görüşmeleri sürdürme kararında olduğunu belirtti. Bu nedenle bununla ilgili yapacak bir şey yoktu.”

Yorumları Göster
Yorumları Gizle