« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hiçbir şey kesin değil

Fenerbahçe Kulübü'nün başkanvekili Nihat Özdemir, 1-0'lık skorla kazanılan Kardemir Karabükspor maçının ardından ligin bitimine iki hafta kalsa da hiç bir şeyin kesin olmadığını ve tüm ciddiyetleriyle kalan iki haftaya çıkacaklarını söyledi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Futbolcuların üzerinde çok büyük stres olduğunu da dile getiren Özdemir; bundan sonra iyi futbol beklemediklerini de belirterek şöyle konuştu:

"Fenerbahçe için zorlu 3 hafta içinde en zorlu maç Kardemir Karabükspor deplasmanıydı. İyi bir takım ve iyi mücadele ediyorlar. Bizim de takımımızda çok büyük bir stres var. Ancak iyi gol poziyonlarına girdik. İyi futbol oynayamadık ama iyi futbol oynamayı beklemek de haksızlık olur. Mühim olan 3 puanı almaktı. Oyuncularımız 3 puanı aldılar. İyi gol pozisyonlarına girmemize rağmen bir tanesini değerlendirdik. 2 hafta kaldı. Bir tanesini kendi evimizde Ankaragücü'yle oynayacağız, sonra Sivas'a gideceğiz. Hedefimiz bu maçları da alıp, mutlu sona ulaşmaktır. Allah da yardım ederse inşallah buna ulaşacağız."

"Bu sene gerçekten Türkiye zorlu bir lig mücadelesine sahne oluyor. Belki de Avrupa'nın hiçbir ülkesinde böyle zorlu bir mücadele yok. Puan puanayız, averajla üstünüz. İkili averajda da üstünüz. Onun için son iki haftada Türk futbolseverler, belki Avrupa'daki herkes bu son iki haftadaki maçları takip edecekler. Heyecanla neticeyi bekleyecekler. İnşallah da alacağız."

"Fenerbahçe taraftarları da haklı, biz de haklıyız. Çünkü biliyorsunuz iki defa son maçta şampiyonluk kaybettik. Hepimizin içinde bir burukluk var. Dikkatliyiz ve bu sene daha heyecanlıyız. İnşallah Allah bize o günleri göstermez. Netice olarak son maçlarımızı da alıp mutlu sona ulaşacağız. İşimiz hiç bir zaman kolay değil. Hiçbir zaman kolay diyemeyiz. Daha önümüzde iki tane 90 dakika, toplam 180 dakika var. Bu işin hiçbir şakası yok. Tüm ciddiyetimizle son iki maça bakacağız."

EMENİKE KONUSU...

"Ne yöneticiler olarak bizim, ne teknik direktörümüzün, ne de oyuncularımızın transfer düşünecek transferle ilgili bir şey düşünecek halimiz yok. Daha iki hafta var, bu iki hafta geçtikten sonra bunları konuşuruz. Henüz erken."

"Biz ne yaptığımızı biliyoruz. Neler olacağını biliyoruz. Her şey ortada. Karabükspor yöneticilerine teşekkür ediyorum. İyi bir ev sahipliği yaptılar. Sahalarında antrenman yapmamıza müsade ettiler. İyi ağırladılar, bu yüzden tüm Kardemir Karabükspor yöneticilerine, idarecilerine teşekkür ediyorum. Biz yolumuza devam ediyoruz. Oyuncularımız sahaya çıkıp son dakikaya kadar iyi mücadele ediyorlar. Biz ona bakıyoruz."

"BUCA-TRABZON MAÇI HAKKINDA YORUM YAPAMAM"

"Ben Bucaspor-Trabzonspor maçını takip edemedim. Görmedim, bilmiyorum. Ben sadece kendi maçımıza konsantre oldum. Bu yüzden o maçla alakalı bir şey söylememiz yanlış olur. Onun için biz kendi oyunumuzla, kendi oyuncularımızla ve kendi maçımızla ilgileneceğiz. Başka kimseyle ilgilenmemize gerek yok."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler