« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hiç sevinmedim

Alman teknik adam, gittiği her kulüpte sorun yaşayan Hollandalı yıldız için, "Onu kimse kovamaz. Ama kendi kendini kovdurur" ifadesini kullandı. Başarılı çalıştırıcı Appiah’a alınan özel izin ile rahatladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE Teknik Direktörü Christoph Daum, NAC Breda kulübü’nden uzaklaştırılması gündeme gelen Pierre van Hooijdonk için ilginç bir yorum yaptı. Antalya kampında Golf oynarken üşüten ve bir kaç gündür gripten kurtulmak için tedavi gören Alman teknik adam, önceki akşam bir yemekte Hooijdonk’un kulübünden kovulduğunu öğrendi.

Kendini kovdurur

Deneyimli teknik adam, sohbet sırasında yakın bir arkadaşının "Gözün aydın Pierre kovulmuş" şeklindeki sözlerine "Buna hiç sevinmedim. Kimsenin başına böyle bir şey gelmesini istemem. Zaten Pierre’i kimse kovamaz. O kendi, kendini kovdurur" şeklinde cevap verdi. Alman çalıştırıcı, Hollandalı oyuncunun kaliteli bir futbolcu olduğunu ancak sorunları nedeniyle gittiği kulüplerde fazla tutunamadığını dile getirdi.

Appiah’a sevindim

Gençlerbirliği maçı öncesinde Stephen Appiah’ın Gana Milli Takımı kampından özel izin ile İstanbul’a geldiğini öğrenen Christoph Daum, "Benim için en güzel haber Appiah. Aurelio’nun yokluğunda orta alanda sıkıntım vardı. Bunu giderdiğim için mutluyum" yorumunu yaptı. Dün akşam yapılan antrenman sonrasında takımı kampa alan Christoph Daum’un kafasındaki onbiri basına kapalı yapılan çalışmada belirledi. Ümit Özat- Appiah ikilisi orta alanda görev alırken, Mahmut Hanefi sol kanadı savundu.

SADİ

KEMAL

YAŞAR


Bunları da Beğenebilirsiniz