« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hiç para konuşmadı

Tecrübeli teknik adam, “Hocam ne kadar ücret istersiniz” diye soran yöneticilere, “Trabzonspor benim kulübüm. Ben boş mukaveleye imza atarım, siz oraya istediğinizi yazarsınız” dedi.

Yunus Emre SEL / DHA
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR’un anlaşma sağladığı teknik direktör Şenol Güneş’in, bordo mavili yönetimle hiçbir şekilde para konuşmadığı ve boş mukaveleye imza attığı ortaya çıktı.

Kulüp ikinci başkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, tecrübeli teknik adamın transfer görüşmeleri sırasında herkesi şaşırtan bir davranışta bulunduğunu belirterek, “Biz kendisine ‘Hocam ne kadar ücret istersiniz’ diye sorduğumuzda, ‘Trabzonspor benim kulübüm, yuvam. Para meselesini hiçbir zaman konuşmam. Ben boş mukaveleye imza atarım, siz oraya istediğinizi yazarsınız’ cevabını verdi” diye konuştu.

Hacısalihoğlu, Güneş’in bu cevabını daha sonra kulüp başkanı Sadri Şener’e ilettiğini belirterek, “Sadri bey çok şaşırdı. ‘Nasıl olur böyle bir şey’ dedi. Şenol hoca gerçekten örnek alınacak bir davranışta bulundu” ifadesini kullandı.

Görkemli karşılama

Trabzonspor'un her konuda anlaşmaya vardığı teknik direktör Şenol Güneş Trabzon'a geldi. Bordo-mavili taraftarlar, teknik adamı havalimanında meşalelerle karşıladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler