Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hiç korkmadım

3-0'lık farklı Fenerbahçe galibiyetinin kendi adlarına çok önemli olduğunu vurgulayan Teknnik Direktör Denizli, “Önümüzde zor maçlar var. Oynadığım hiçbir takımdan korkmadım. Beşiktaşlılar bunu bilsin” dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Fenerbahçe’yi 45 dakikada atılan 3 golle yenmenin önemli olduğunu söyledi. Denizli, 3-0’lık galibiyet için “Yaklaşık 7-8 haftadır maç kazanıyoruz ama girdiğimiz  pozisyonları değerlendiremiyorduk. Fenerbahçe gibi güçlü bir ekibi 45  dakika içinde atılan 3 golle mağlup etmek Beşiktaş açısından çok önemli. Aksi bir sonuçta kapanması, zor olacak bir tablo ortaya çıkacaktı” diye konuştu.
Maçı kontrollü ve akıllı oynamak zorunda olduklarını dile getiren  Denizli, şöyle devam etti:
“Hem ligdeki şampiyonluk yarışının içinde yer almak hem de uzun süredir mağlup edemediğimiz rakibimizi mağlup etmek, önümüzdeki dönem için bize iyi sinyal verecek bir durumdu ve bunu başardık. Gol atamadığımız maçların acısını çıkarttık diyebilirim. Zaten bu maçı, böyle olmasa da kazanacağımızı düşünüyorduk. Kamptaki görüntüler, hep bu düşüncemizi destekler nitelikteydi. Önümüzde çok ağır maçlar var. Manchester’a gideceğiz. Sonra Sivas, Diyarbakır ve CSKA Moskova maçları var. Oynadığım hiçbir takımdan korkmadım. Beşiktaşlılar bunu bilsin” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler