« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hiç biri gitmiyor

Ferrari’ye Zenit talip oldu. Ruslar 2.5 milyon Euro önerdi, Beşiktaş reddetti.
Schildenfeld’e Strum Graz 450 bin Euro verdi. Yönetim parayı beğenmedi.
Zapotocny’yi Bursaspor ve Eskişehirspor istedi. Siyah beyazlılar “hayır” dedi.

Bülent ÇALTI
SON GÜNCELLEME

INTER’in Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma’nın peşinde olan Beşiktaş’ın kadrosu yabancı kaynıyor. Siyah beyazlı takımın şu an sözleşmeli 11 yabancı futbolcusu bulunuyor. Elde bulunan savunma, orta saha ve forvet mevkilerine alternatifli bir kadro oluşturabilecek olan yabancı Kartal’ın tek eksiği kalecisi!..
Siyah beyazlıların defansta, Sivok, Ferrari, Zapotocny, Schildenfeld, orta sahada Fink, Ernst, Tello, Tabata, Delgado, forvet hattında da Bobo ve Holosko gibi isimler var. Bu isimlerin yanına bir de kaleci eklenmesi halinde ligde kafaya oynayacak bir ekip oluşturma imkanı elde edilebilir.
Tatmin olmadılar
Yeni sezonda transferler için görüşmeler yapan siyah beyazlı yönetimin canını en çok bu 11 isme talip çıkmaması sıkıyor. Geçtiğimiz sezonu Bursaspor’da kiralık geçiren Zapotocny’ye yeşil beyazlı kulüp ve Eskişehirspor talip oldu. Udinese’den 4.2 milyon Euro’ya transfer edilen Çek futbolcuya teklif edilen bonservis ücretleri yönetimi tatmin etmedi.
2.5 milyon Euro
Dinamo Zagreb’den 2 milyon Euro bonservis bedeliyle alınan Gordon Schildenfeld, siyah beyazlı takımda 7 maç oynadıktan sonra gözündeki problem nedeniyle Alman ekibi Duisburg’a gönderilmişti. Bu sezon formasını giydiği Strum Graz’ın Schildenfeld’e 450 bin Euro teklif etti. Sezon başında İtalya’nın Genoa takımından transfer edilen Matteo Ferrari’ye Roma’dan hocası olan Lucaino Spalletti’nin teknik direktörlüğünü yaptığı Zenit talip oldu. 4.5 milyon Euro’ya siyah beyazlı olan İtalyan’a Rus ekibinin 2.5 milyon Euro önderdiği öğrenildi. Ancak yönetim teklife ‘düşük’ dedi ve tekliefi beğenmedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler