BURSA HABERLERİ MERKEZ HABERLERİ

HİÇ 2018 süreci “HİÇ’ten Gelenler Büyüyor” sloganıyla başladı

DHA
29.12.2017 - 10:31Son Güncelleme :
DHA

BURSA,(DHA)- BURSA Halkla İlişkiler Derneği (BHİD) tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenecek yarışmada, halkla ilişkiler, kurumsal iletişim, kurum içi iletişim, dijital iletişim ve pazarlama iletişimi alanındaki başarılı çalışmalar ödüllendiriliyor. 

BHİD’in 19 Nisan 2018 tarihinde görkemli bir törenle sahiplerini bulacak ödül başvuru süreci, BHİD Yönetim Kurulu, HİÇ Ödülleri Yürütme Kurulu Üyelerinin katılımı ile düzenlenen basın toplantısıyla başladı. Başvurular, 2 Mart’a kadar www.hicodulleri.org adresinden online olarak yapılabilecek.Toplantıda 2018 HİÇ Ödülleri hakkında ayrıntıları paylaşan BHİD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sönmezay, “İlk kez düzenlendiği 2013 yılından itibaren sektörde daha iyisini hedefleyenler için yol gösterici olan ‘HİÇ Ödülleri’, mesleğimizde çıtayı yükseltmeye; araştıran, yaptığı işe değer katanların referans noktası olmaya devam ediyor. Başarmak için çabalamak gerekiyor. Biz de 6’ncı yılımızda ‘HİÇ’ten gelenler büyüyor, sen de büyümek için HİÇ’e gel’ diyoruz”  dedi.

HİÇ Ödülleri’ne başvuruların her yıl arttığını ve artık çıkış noktasındaki hedeflere ulaşılmaya başlandığını ifade eden Sönmezay, “Yarışmamız Bursa’da başlayıp üçüncü yılında ulusala açıldı ve etki alanını kısa sürede genişletti. Ulusal ile kalmadık, üniversitelere açıldı ve bu mesleği yapmak isteyen öğrencilerimizi teşvik etmeye başladık. Çağa ayak uydurmak için dijitali ekledik. Meslek yetkinliklerini artırmak isteyenler için güvenilir bir platform sağladık. Bunun da tabii hem mesleğimize hem de işbirliği yaptığımız her kesime olumlu katkıları var” diye konuştu.  Sönmezay, 2017 yılında tüm Türkiye’den 42 proje ile başvuru yapıldığını belirterek, projelerin bu yıl da yine mesleğin duayeni isimlerden oluşan güçlü bir jüri tarafından tarafsızca değerlendirileceğinin altını çizdi.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Merkez haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Merkez haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde HİÇ 2018 süreci “HİÇ’ten Gelenler Büyüyor” sloganıyla başladı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

BURSA NAMAZ VAKİTLERİ

13 Mayıs 2018, Pazar
 • İmsak
  04:01
 • Guneş
  05:43
 • Öğle
  13:06
 • İkindi
  16:58
 • Akşam
  20:17
 • Yatsı
  21:52
Sayfa Başı