Gündem Haberleri

  Heyecan dorukta

  Hürriyet Haber
  05.03.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kanal D'nin düzenlediği Miss Turkey '98 Türkiye Güzellik Yarışması'na 4 gün kaldı. 9 Mart'ta Kanal D'den canlı yayınlanacak yarışmada 20 güzel kız yarışacak.

  1300 kızın başvurduğu yarışmada ilk 20 arasında olabilmeyi başaran finalistler, son 4 günü yoğun bir kamp dönemiyle geçirecekler. Koordinatörlüğünü Ayşe Erbulak'ın, koreografisini Uğurkan Erez'in üstlendiği ve Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda 9 Mart'ta gerçekleştirilecek final gecesinde, yarışmacılar Ay-Yıldız firmasının mayoları ve Esin Maraşlıoğlu'nun kostümleriyle podyuma çıkacak.

  İki muhteşem konser

  Yarışmanın sunuculuğunu Berna Laçin ile Mehmet Ali Erbil yapacak. Türk Pop Müziği'nin ünlü sanatçısı Tarkan ve Türk Sanat Müziği'nin sevilen yıldızı Sibel Can'ın bir konser vereceği gecede, ünlü şovmen Beyaz da, esprileriyle yer alacak. Palmolive'in ana sponsor olduğu yarışmanın diğer sponsorları arasında, Shoe and Me, Mac Coffe, Mazda, Tekofaks/Panasonic, Club Flipper ve Duru Turizm bulunuyor.

  Kazananlara hediye yağacak

  Miss Turkey '98 Türkiye Güzellik Yarışması'nda birinci seçilen güzel ülkemizi Seyşel Adaları'ndaki ‘‘Dünya Güzellik Yarışması’’nda, ikinci güzel ‘‘Kainat Güzellik Yarışması’’nda, üçüncü güzel ‘‘Avrupa Güzellik Yarışması’’nda ve dördüncü güzel de ‘‘Miss İnternational’’da temsil edecek.

  İlk dörde girecek adaylara Kanal D tarafından Mazda marka bir otomobil, Club Flipper'dan devre mülk hediye edilecek. Palmolive Güzeli seçilecek aday ise, şirketle bir yıllık kontrat yapacak ve 500 milyon lira para ödülü kazanacak. Ayrıca ilk beş güzele Panasonic G600 cep telefonu verilecek ve ilk dört güzel de çift kişilik Jamaica, Amerika, Mısır, Antalya Kiriş World seyahati kazanacak.


  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı