« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Heyecan beni olumsuz etkiledi"

25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları'nda (Universiad Erzurum-2011) artistik patinajda bayanlar kısa programı 27. sırada bitiren milli sporcu Renk Kemaloğlu, “İlk kez bu kadar kalabalık bir seyirci karşısında kaydım, aşırı heyecan beni olumsuz etkiledi” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kemaloğlu, yarışmadan sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, performansını beğenmediğini, çıkışta dengesinin bozulması üzerine, programın geri kalanının da kötü gittiğini söyledi.

Türk seyircisinin ilgisini “inanılmaz” olarak niteleyen Kemaloğlu, “İlk kez bu kadar kalabalık bir seyirci karşısında kaydım. İzleyicileri görünce şok yaşadım, piste çıkınca kalbimin yerinden çıkacağını zannettim. Zaten heyecanlı bir sporcuyum, aşırı heyecan beni olumsuz etkiledi” diye konuştu.

Oyunlara sadece 6 aydır hazırlandığını ifade eden Kemaloğlu, İstanbul'daki pistte halk seanslarında, kalabalığın arasında çalıştığını belirtti. Kemaloğlu, “Kalabalıkla birlikte çalışıp, burada tek başına yarışmak çok farklı. Umarım yarın çok daha iyi bir performans sergilerim” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz