Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Hey gidi koca çınar

  Hürriyet Haber
  14 Eylül 2000 - 00:00Son Güncelleme : 14 Eylül 2000 - 00:01

  AMANSIZ hastalığından kurtulamayarak Çapa Tıp Fakültesi'nde önceki gün hayatını kaybeden ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Ergun Köknar, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Sanatçı eşi Suna Pekuysal, kemik erimesi nedeniyle rahatsızlığına rağmen geldiği Ataköy Camii'nde dostlarının taziyelerini kabul etti. Oğlu Ali Said Köknar da babasına son görevini yerine getirdi.

  Ergun Köknar için Gazeteciler Cemiyeti ve Dünya Gazetesi'nde bir tören yapıldı. Ataköy 2. Kısım Camii'nde kılınan öğle namazının ardından Merkez Efendi Mezarlığı aile kabristanında toprağa verilen 64 yaşındaki Köknar'ın cenazesinde Suna Pekuysal, gözyaşları içinde eşini son yolculuğuna uğurladı.

  Bakırköy Belediye Başkanı Ahmet Bahadırlı, Ali Talip Özdemir, tiyatro sanatçısı Nejat Uygur, Genco Erkal, Haldun Dormen, Üstün Asutay, Derya Baykal, Rasim Öztekin, Cem Davran, İzzet Günay ve Serdar Gökhan gibi sanatçıların yanı sıra basın ve iş dünyasından birçok isim törene katıldı. Ünlü tiyatrocu Suna Pekuysal, bitkin halde taziyeleri kabul etti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı