Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hesap verin beyler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Milyonlarca dolar 4 ayda nasıl eriyip bitti

Kırmızı beyazlı camia, kulübün kasasından deplasmanlara giderek hafta sonunu 5 yıldızlı otellerde geçiren yöneticilerin 4 milyon 500 bin dolar nakit parayı nasıl tükettiğini öğrenmek istiyor

ANTALYALILAR ŞAŞKIN

Sezon başında Fazlı'yı Beşiktaş'a, Zafer'i de Trabzonspor'a satan ve bu transferden 5 milyon 400 bin dolar gelir elde eden Antalyaspor'un, 4 ay sonra mali krize girmesi kentte kafaları karıştırdı. Zafer'i sattığı Trabzon-spor'dan 900 bin dolar alacağı bulunan kırmızı beyazlı kulüpte, kasaya nakit olarak giren 4 milyon 500 bin doların bu kadar kısa süre içinde tükenmesine kimse akıl sır erdiremiyor. Havuzdan da 4 milyon doların üzerinde pay sahibi olan Antalyaspor'un mali krize girmesi kafalardaki soru işaretlerini çoğalttı. Camia, gelişmeleri büyük bir şaşkınlık içinde izliyor.

ŞİMDİ AÇIKLA AKKAŞ

Kamuoyunda sadece 1 trilyona yakın vergi borcunun taksitler halinde havuz gelirinden kesildiği biliniyor. Fazlı ve Zafer'in satışı ile Antalya'nın kasasına 35 yıllık tarihinde rekor sayılan miktarda para girdi. Ancak bu süper bütçeye rağmen 4 ay gibi kısa süre içinde kulüp tarihinin en büyük mali krizini yaşamaya başladı. Futbolcuların 3 aydır ertelenen transfer alacaklarının miktarını bir çok yönetici de Hürriyet Akdeniz'in haberi ile öğrendi. Kamuoyu, mali konularda yöneticilere bile bilgi vermeyen Başkan Yardımcısı Mahmut Akkaş'ın açıklama yapmasını bekliyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler