« Hürriyet.com.tr
MENÜ

“Herkesin söylediğine kulak vereceğiz”

Londra Olimpiyatları'nı Değerlendirme Toplantısı'na katılan Spor Bakanı Suat Kılıç, her kesimden yetkilileri dinleyeceğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Bakan Kılıç, 17 sporcunun katıldığı toplantısında, “Önemli olan olimpiyatlara katılan sporcu sayısını en yüksek düzeyde olmasıdır. Katılım sayısı artınca madalya sayısı da artacak. Herkesin söylediklerine kulak vereceğiz” dedi.

Tüm sporcuların olimpiyatlarda herkes için mücadele verdiğini belirterek, “Bu kapsamda eksiklikler olmuş olabilir. Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak bu problemleri çözmeyi hedefliyoruz. Dün federasyon başkanlarını dinledik. Antrenörlerle öğleden sonra birlikte olacağız. Medyayı ve üniversite hocalarını dinleyeceğiz” diye konuştu.

Yapılan toplantıların ardından bir eylem planı oluşturacaklarını vurgulayan Bakan Kılıç, “Eylem planı ile sorunları çözerek yolumuza devam edeceğiz. Samimi olarak fikirlerinizi bizimle paylaşmanız, doğru adımlar atmamızı sağlayacak” ifadesini kullandı.

Toplantıya, Bakan Kılıç'ın yanı sıra Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, genel müdür yardımcısı Mehmet Kocatepe ve teşkilat çalışanları da katıldı.

Toplantıya çağrılan sporculardan atletizmde Burcu Ayhan, Nevin Yanıt, Gamze Bulut, Aslı Çakır Alptekin, basketbolda Nevriye Yılmaz, boksta Onur Şipal, Ferhat Pehlivan, Fatih Keleş, Adem Kılıçcı, güreşte Cenk İldem, Nazmi Avluca, Rıza Kayaalp, halterde Mete Binay, tekvandoda Servet Tazegül ve Nur Tatar, voleybolda Esra Gümüş, yüzmede Derya Büyükuncu oturumda yer aldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler