« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Herkesin paramda gözü var

Nihat, “Herkes benim anlaşmadan aldığım parayı konuşuyor. Herkesin paramda gözü var gibi geliyor. Beşiktaş’ta bedava oynarken hiç ağzımı açmadım”dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ’ın yıldız oyuncusu Nihat Kahveci sakatlığı, parası, futbolu ve transferler ile ilgili görüşlerini açıklarken ilginç tespitlerde bulundu. İşte Kahveci’nin sözleri: “Geçmişime bakıyorum, İspanya’da neler yapmışım ama sonrasında Türkiye’ye geldim bekleneni veremedim. Ben ülkeme severek geldim eğer ben başarılı olamıyorsam en çok üzülen ben oluyorum. Bazen bende evde oturup kendimi izleyince bunu neden atamadın, nasıl vuruş yapıyorsun diye kızıyorum.

Sorgulamak lazım

Herkes benim anlaşmadan aldığım parayı konuşuyor. Sanki herkesin paramda gözü var gibi geliyor. Ben Beşiktaş’ta bedava oynarken ağzımı açmadım. Şimdi de kontratım bu şekilde. Arabama, giyimime karışanları biliyorum... Türkiye’deki imkanlar Real Madrid ve Barcelona’da bile yok. Bence bu imkanlara karşı bu başarı neden gelmiyor. Sorgulamak lazım.

İspanya’da moda Beşiktaş

Devre arasında İspanya’ya tatile gittim herkes bana Beşiktaş’ı soruyor. İspanya’da yeni moda Beşiktaş. Allah’ı var, Guti’nin transferi Beşiktaş’ın tanınmasında önemli rol oynadı. Şimdi son transferlerle birlikte Beşiktaş’ın İspanya’da bilinirliği daha arttı. Simao da sonuçta Atletico Madrid’in kaptanı. Yani orada kaptan olmak öyle kolay değil. Simao çok iyi ve özel oyuncu ve tam bir takım oyuncusu. Yeni transferlerle birlikte artık bu sene forma aslanın ağzında veya midesinde değil, topuğuna indi.”

Şampiyonluk hayal değil

KARTAL’ın İspanyol yıldızı Guti, ligde şampiyonluğun hayal olmadığını söyledi. Lig TV’ye konuşan tecrübeli futbolcu şunları söyledi: “Real Madrid, amacı mücadele ettiği tüm kupaları kazanmak olan çok önemli bir kulüp. Real Madrid’deki kazanma alışkanlığımı Beşiktaş’ta devam ettirmek istiyorum. Ligde istediğimiz yerde değiliz. Şampiyonluk hayal değil. Önemli olan bizim buna inanmamız. Türk futbolunda büyük oyuncular olduğunu düşünüyorum. Hakemler de maçlarda adil olmalı.”

Avantaj Trabzon’da

LİGDEKİ durumumuz iyi gözükmüyor. Yapılan transferlerle birlikte taraftarlarla mutlu görünüyor. Hedefimizi yüksek tutuyoruz sezon sonuna kadar bu yarış içinde olmaya çalışacağız. Şampiyonluk yarışında Trabzonspor daha avantajlı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler