« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Herkese ihtiyacım var

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.Bahçe'nin Alman hocası, ‘‘Kadromuz geniş değil. Önümüzde 17 zorlu maç var. O yüzden bütün futbolculara görev düşecek’’ dedi.

<ı>Ciddiye almadılar

‘‘Form durumumuz yüzde 70'lerde. Oyuncularımdan iyi durumda, ancak hazırlık maçlarından memnun kalmadım’’ diyen Löw şöyle devam etti: ‘‘Hazırlık maçlarında bilinçli olarak zayıf takımları seçtik. Maltepe maçını 4-1 kazanmamıza rağmen, futbolcularım 2. yarıda rakibi ciddiye almadılar. O zaman Maltepe ile aramızda ne fark kalır?

<ı>Dortmund önemli sınav

Dortmund maçı bizim için ciddi bir sınav. Rakibimizin 17 milli futbolcusu var. Ben de bu maçta takımımdan büyük performans bekliyorum. Sakatlıkları bulunan İlker ve Högh ile milli maç nedeniyle ülkesinde bulunan Moshoeu bu maçta yer alamayacak. Dimas'ın da sakatlığı var, ancak oynayacak.

<ı>Ayaklar yere basmalı

Kadromuz çok geniş değil, 18 kişi ile ligi götürmeye çalışıyoruz. Önümüzde 17 zorlu maç var. O yüzden takımda herkese ihtiyacım olacak. Hiçbir zaman rehavete kapılmamamız gerekiyor. Ayaklarımız yere sağlam basmalı, takımda herkesin form grafiğini yükseltmesi lazım.’’

<ı>Murat Yakın’ı övdü

Murat Yakın'a da övgüler yağdıran Alman hoca, ‘‘O, çok kaliteli bir futbolcu. Orta saha ile defansın arasında köprü görevini üstleniyor. Bu futbolcunun kafa hakimiyeti ve uzaktan şutları var. Benim de bunlardan yararlanmam lazım’’ dedi. Löw, şu an için beşinci yabancıyı düşünmediklerini de sözlerine ekledi.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz