« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Herkes yıldızları G.Saray karşısında görecek

Ankaragücü Başkanı Cengiz Topel Yıldırım, yaptığı açıklamada futbolcularının onur mücadelesi verdiğini belirtti.

ERCAN ATA-ANKARA / DHA
SON GÜNCELLEME

Yıldırım, Pazar günü oynanacak olan Galatasaray karşılaşmasında herkesin gerçek yıldızları sahada göreceğini belirterek, maçlara gelmeyen 10 bin taraftara da çağrı yaptı.

"BENİM FUTBOLCULARIM ONUR MÜCADELESİ VERİYOR"

Başkan Yıldırım, Galatasaray maçının çok iyi ve mücadesi yüksek olacağını belirterek, "Birkaç hafta önce bu takım sahaya çıkamaz denilen Ankaragücü onur mücadelesi veriyor" dedi. Gelinen noktada mağlup ve berabere kaldıklarında neden yenemediklerinin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade eden Yıldırım, "Demek ki doğru yolda ilerliyoruz" diye konuştu.

"10 BİN EKSİK TARAFTARIMIZ PAZAR GÜNÜ TAKIMI YALNIZ BIRAKMAYACAK"

Başkan Cengiz Topel Yıldırım, sözlerini şu ifadelerle sürdürdü; "Takımımız emin ellerde. Taraftarımız takıma sahip çıktı. Yalnız 10 bin eksik taraftarımızla maçlarımızı oynuyoruz. Bu eksik 10 bin taraftarımızın da pazar günü Galatasaray karşılaşmasında sahada yerini alacağına inanıyorum. Çok iyi ve zevkli bir maç olacak. Galatasarayı yeneceğimizi düşünüyorum."

"HERKES YILDIZLARI GALATASARAY KARŞISINDA GÖRECEK"

Başkan Yıldırım, Galatasaray'ın birçok yıldız futbolcuya sahip olduğunun hatırlatılması üzerine, "Spor yazarlarının Galatasaraylı futbolcuları yıldız olarak değerlendirmelerine saygı duyarım. Fakat bizim Ankaragücü'ndeki yıldızlar topluluğunuda pazar günü sahada görmelerini isterim. Bizim yıldızlar topluluğumuz bir onur mücadelesi veriyorlar. 10-12 aydır para almamışlar. Şu an gelinen noktada paranın dahi sözünü etmiyorlar. Onlar Ankaragücü için mücadele ediyor. Benim Ankaragücülü futbolcularım, bana göre yıldızlar topluluğu olmaya daha fazla layık" şeklinde konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz