« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Herkes susacak

Başkan Canaydın, Gürsoy’un açıklamaları ile yönetimde yaşanan krize son noktayı koyarak, ‘Takım şu anda lider. Ödemeleri tıkır tıkır yapıyoruz. Bundan böyle ben dahil hiçbir yönetici açıklama yapmayacak. Yalnızca gerektiği yerde gerekli açıklamalar yapılacaktır’ dedi.

Bayram AYDIN - Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY Kulübü İkinci Başkanı Ergun Gürsoy’un geçen hafta sonu ‘Fenerbahçe bizi her alanda geçti’ açıklamalarının yankıları devam ediyor. Sarı kırmızılı yöneticiler, bugün yapılması gereken yönetim kurulu toplantısını dün acil olarak 2 etap halinde gerçekleştirdi. İlk toplantı Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapıldı. Bu toplantıya Ergun Gürsoy ve Turgay Kıran katılmadı.

Kalbimizden vurdun

İkinci toplantı ise saat 17.00’de Mecidiyeköy’deki kulüp binasında gerçekleşti ve Ergun Gürsoy’un bizzat gelmesi istendi. Yaklaşık 2 saat süren toplantıda Ergun Gürsoy, neşesiz bir tavırla ve açıklama yapmadan çıkarken, toplantıda başkan Özhan Canaydın’ın Gürsoy’a hitaben ‘Senden bu tür açıklamalar beklemiyorduk. Bizi kalbimizden vurdun. Takım lider ve her şey yolunda gidiyor. Ödemelerimizi tıkır tıkır yapıyoruz.

Planladığımız her şeyi yapıyoruz. Yalnızca bir kaza yaptık. Tromso’ya elendik. Olmaması gereken bir şeydi. Ama oldu. Şu anda namağlup lideriz. Bu tür açıklamaların yeri ve zamanı mı sizce? Çok talihsiz bir açıklama, olmaması gerekirdi’ diyerek sitem ettiği belirtildi. Ayrıca başkan Canaydın’ın çevresine ‘Sayın Gürsoy’u gerekli şekilde uyardık. Bundan sonra ben dahil hiçbir yönetici bu tür açıklamalar yapmayacak.

Takviye yapabiliriz

Yalnızca gerektiği yerde gerekli açıklamalar yapılacaktır. G.Saray Kulübü 100 yılı aşmış bir camiadır. Her branşta da her alanda da en öndedir. Daha bizim Avrupa’da yakaladığımız başarıyı Türkiye’de hiçbir kulüp yakalayamadı. Bu başarıyı tekrarlamak ve daha büyük başarılar elde etmek yine G.Saray’ın elindedir. Biz ekibimize ve futbolcularımıza güveniyoruz. Takım şu anda iyi gidiyor ama hocamız Gerets isterse ocak ayında gerekli takviyeleri yaparız’ dediği öğrenildi.

Niye aleyhimde konuştunuz

YÖNETİM
kurulu toplantısında başkan Özhan Canaydın’dan önce söz alan Ergun Gürsoy’un sinirli bir şekilde basına aleyhinde demeç veren yönetciler Şükrü Ergün ve Fatih Gökşen’e çıkıştığı belirtildi. Gerilimli bir havada geçen toplantıda iki yöneticiden hesap soran Gürsoy, ‘Niye bu açıklamaları yapıyorsunuz kardeşim? Bu benim fikirlerim. Sizi ilgilendirmez. Biz bölünmeyelim diyoruz, siz beni eleştiriyorsunuz. Bir de kendi içimizde mi sorun yaşayacağız? Aleyhimde konuştunuz iyi mi oldu?’ diyerek Gökşen ve Ergün’e sitem etti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz