« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Herkes saygı duymak zorunda

Başkentte Roma'yla bu gece İtalya Kupası final karşılaşması oynayacak İnter'in Teknik Direktörü Jose Mourinho, gelecek sezon başka bir takımın başında olmasının da ihtimal dahilinde olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
İnter'le halen 3 yıllık sözleşmesi bulunan Portekizli teknik adam, “Yeni sezonda da yüzde 100 İnter'i çalıştıracağınızı söyleyebilir misiniz” sorusunu, “Gelecek sezon yüzde 100 İnter'de kalacağım diyemem. Futbolda bu türden bir şey asla söylenemez” diye yanıtladı.
Mourinho, kendisine özgü üslubuyla, hafta sonunda Lazio'yla oynadıkları lig maçının ardından Roma Başkanı Rosella Sensi'nin İnter'e yönelttiği eleştirileri de karşılıksız bırakmadı.

Mourinho, İnter'in Lazio taraftarlarının da desteği eşliğinde sahadan 2-0 galip ayrıldığı maçla ilgili olarak Sensi'nin “Bu şekilde kazanmaktan doğrusu utanç duyardım” demesiyle ilgili olarak, şu ifadeleri kullandı:

“Biz altın beşikte doğmadık. Ligde ve de İtalya Kupası'nda şampiyonluk için oynuyorsak, bu noktaya alın terimizle geldik. Dolayısıyla herkes bize saygı duymak zorunda. Kadın olarak başkan olabilirsin, doktor olabilirsin, altın beşikte doğmuş olabilirsin ama, bize saygı duymak zorundasın.”

Bunları da Beğenebilirsiniz