« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Herkes özlenen Semih'i görecek

Fenerbahçe'nin golcü futbolcusu Semih Şentürk, kendisini bugünlere getiren Fenerbahçe'de mutlu olduğunu ifade ederek, “Her futbolcu gibi oynamayı tabii ki bende istiyorum. Ancak hiçbir zaman bu durumu sorun etmiyorum” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Semih, kendi resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, son zamanlarda hakkında bazı maçlarda yedek soyunduğu için sorun çıkardığı ve sezon sonunda takımdan ayrılacağı gibi haberlerin gerçek olmadığını kaydetti.

Antrenmanlarda üzerine düşen görevini en iyi şekilde yapmaya çalıştığını belirten Semih, “Her futbolcu gibi oynamayı tabii ki ben de istiyorum, ancak hiçbir zaman bu durumu sorun etmiyorum. Şu an kendimi oldukça iyi hissediyorum. Görev verilmesi halinde takımım için ne gerekiyorsa mücadele etmeye hazırım” diye konuştu.

Semih, sezon başından beri talihsiz sakatlıklar yaşadığını vurgulayarak, şöyle devam etti:

“Tam form tuttuğum döneme denk gelen bu sakatlıklardan dolayı, inişli çıkışlı bir grafik sergilemiş olabilirim. Bu durum dahi beni hiçbir zaman etkilemez ve yedek soyunduğum için sorun çıkartacağım anlamına gelmez. Son maçlarda oyuna girdiğim zaman moralsiz, isteksiz ve formsuz olduğum söyleniyor. Bu yorumlara kesinlikle katılmıyorum. Kimsenin bilmediği bileğimdeki sakatlıktan dolayı yüzde 100 performansımı sahada gösteremiyordum. Şu an çok iyi durumdayım. Bir aksilik olmazsa bu hafta içinde takımla birlikte antrenmanlara başlıyorum. Beşiktaş maçında da hocam şans verdiği takdirde özlenen Semih'i herkes sahada görecek.”

-“KONTRATIMLA İLGİLİ ZAMANI GELDİĞİNDE KULÜBÜMLE KONUŞURUZ”-

Semih, Fenerbahçe'yi ve büyük taraftarını sevdiğini kaydederek, “Sözleşmeli bir futbolcu olarak, sezon sonunda sona erecek kontratım ile ilgili de zamanı geldiğinde kulübümle oturup, konuşarak durum değerlendirmesi yaparım. Her zamanki gibi, ilk tercihim Fenerbahçe'dir” dedi.

Semih Şentürk, son olarak lig şampiyonluğu, Türkiye Kupası ve Avrupa Ligi'ni zirvede tamamlayarak Fenerbahçe Kulübü'ne altın bir çağ yaşatmak için üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceği ifade etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz