« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Herkes isine baksın

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'ın kalan maçlarının kendilerine oranla daha zor olduğunu söyleyen Fenerbahçe Teknik Direktörü Otto Bariç, ‘‘Lig bitmeden şampiyon belli olmaz’’ dedi.

ŞANSIMIZ SÜRÜYOR

F.Bahçe Teknik Direktörü Otto Bariç, 1.Lig'de görev yapan 14 teknik adamdan 12'sinin G.Saray'ı şampiyonlukta daha şanslı görmesine tepki gösterdi. ‘‘Herkes kendi işine baksın’’ diyen Hırvat hoca, ‘‘Lig bitmeden kimin şampiyon olacağı belli olmaz. G.Saray kadar biz de şanslıyız’’ yorumunu yaptı.

DERBİLERİN KRALIYIZ

Başarısız olduğu yönünde yapılan eletirileri kabul etmeyen Bariç, ‘‘Derbi maçlarına baktığımızda en başarılısının F.Bahçe olduğunu görürüz. Bir tek Trabzonspor'a yenildik. Ligin en az gol yiyen takımı biziz. Sadece biz yüzde 74, G.Saray ise yüzde 75 oranında başarılı olmuştur’’ dedi.

KAZANMAK ZORUNDAYIZ

Beşiktaş galibiyetinin kendilerine cesaret verdiğini ifade eden Bariç şöyle devam etti: ‘‘G.Saray'ın maçlarına baktığımız zaman bizden daha zor olduğunu görürüz. Bu hafta İstanbulspor maçında puan kaybedeceklerine inanıyorum. Biz ise kalan maçlarımızı kazanmak zorumdayız.’’Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler