« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Herkes haddini bilsin

TRABZONSPOR’un olağan divan kurulu toplantısı dün yapıldı. Trabzon Zorlu Grand Otel’de gerçekleştirilen toplantıda konuşan başkan Nuri Albayrak, muhaliflerine ve Futbol Federasyonu’na yüklenerek, "Şunu herkes bilsin ki, benim şahsıma kimse zarar veremez. Trabzonspor takımı ile ilgili haddini bilmeyenler çıkıp konuşuyorlar. Herkes haddini bilecek. Bizim masallara karnımız tok, bunlara da kimsenin kandığı yok" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kendilerini eleştirenlerin hiçbir zaman kulübün yanında olmadığını öne süren Albayrak, şunları söyledi:

Çifte standart var

"Sivas maçındaki talihsiz olaylar bizleri yaraladı. Ortamın bu kadar gerilmesini sağlayan federasyonu da tebrik etmek istiyorum. Maçtan sonra yaşanan çifte standartlar ortada. Geldiğimiz günden itibaren yeni bir takım oluşturmaya çalıştık. Bunun verdiği sıkıntıların yanı sıra, papaz ve Hrant Dink cinayetleri ile takımımız daha da olumsuz etkilendi. Kulübün 20 milyon dolar borcu var ve dengesi bozulmuştu. Bu dengeyi sağlayabilmek için yüksek ücretli sporcuları satarak daha düşük dengeli takım oluşturmaya çalıştık."

Buna karşılık Albayrak ve yönetimini eleştiren Divan Kurulu üyeleri ise mevcut yönetimin taraftarları ve Divan Kurulu üyelerini kandırdığını iddia ettiler.

Bunları da Beğenebilirsiniz