« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Herkes görevinin bilincinde"

Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, Eskişehirspor karşısında iyi bir maç çıkardıklarını ve güzel bir galibiyet aldıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Carlos Carvalhal, 2-0 kazandıkları maç sonrası katıldığı basın toplantısında, güvenli bir maç oynadıklarını belirterek, “Güvenli derken, rakibe fazla pozisyon şansı vermeden, pozisyonlar bulduk. Bugün karşılaştığımız rakibin son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberliği vardı. Bizim 2 puan arkamızdaydılar. Zorlanacağımızı biliyorduk ve maç kolay geçmedi. Kalecileri de çok iyi bir performans gösterdi” diye konuştu.

İyi bir galibiyet aldıklarını vurgulayan Carvalhal, “Bu galibiyette taraftarın da rolü büyüktü, onlara teşekkür ediyorum. Maçın sonunda da herkes buradan mutlu bir şekilde ayrılıyor, çünkü güzel bir galibiyet aldık” şeklinde konuştu.

Zorlu maç trafiği içine gireceklerinin belirtilmesi üzerine Carvalhal, “Tamamen hazırız ve kimseye de kolaylık gösterecek durumda değiliz” dedi.

-“Tayfur hocanın dönmesi mutluluk verici”-

Son olarak, Tayfur Havutçu'nun Beşiktaş'a dönmesiyle ilgili bir soruya Carvalhal, şöyle yanıt verdi:
“Tayfur hocanın bizimle birlikte olması benim için büyük bir mutluluk. Bu takım içinde hepimizin görevleri var. Herkes bu görevinde Beşiktaş'a yararlı olmaya çalışıyor. Herkes de görevinin bilincinde. Herkes özveriyle çalışıyor. Tayfur, Beşiktaş için çok önemli bir figür, yeniden bizimle olması çok mutluluk verici.”

Bunları da Beğenebilirsiniz