« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Herkes erdi muradına!

G.Saray Melo’ya kavuşurken, menajerlerin kulüp bulunmasını istediği Brezilyalı futbolcunun kardeşi de İstanbul’a geldi. Taraftarlar Melo’yu coşkuyla karşıladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.SARAY’ın Felipe Melo hasreti dün sona erdi. 1 yıllığına Juventus’tan kiralanan Brezilyalı futbolcu, İtalya’dan kardeşi Nicholas ile birlikte geldi. Melo’nun transfer sürecinde menajerler, G.Saray’a  “Kardeşi Nicholas’a da kulüp bulun” demiş sarı kırmızılılar ise ön liberoda forma giyen Nicholas Melo için Göztepe ile görüşmüştü. Melo’nun futbolcu olan kardeşi ile İstanbul’a gelmesi manidar bulundu.

MELO İSTANBUL'DA - Adem Kabayel'in objektifinden

AYSAL HEDEFİ AÇIKLADI: ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU

Brezilyalı yıldızı Atatürk Havalimanı’nda 70’ye yakın G.Saray taraftarı karşıladı. Sarı kırmızılı taraftarların coşkulu tezahüratlarına Melo’da bir ara eşlik etti ve ”Pitbull” evinin yolunu tuttu. Melo, yeniden sarı kırmızılı takımda oynayacak olmaktan dolayı çok sevindiğini söylerken, “Başından beri bu olayın gerçekleşmesini istiyordum. Sonunda uygun yol bulundu ve yeniden çok sevdiğim Galatasaray’da forma giyebileceğim. Benim için çok anlamlı bir gün” şeklinde konuştu.
Öte yandan, teknik direktör Fatih Terim’in Brezilyalı oyuncu için özel bir çalışma programı uygulayacağı ancak pazar günkü Fenerbahçe maçında oynatıp oynatmayacağının henüz belli olmadığı öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz