« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Her zamankinden daha çok destek lazım"

Beşiktaşlı futbolcu Mustafa Pektemek, siyah-beyazlı taraftarlardan bu sezon her zamankinden daha fazla destek beklediklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

BJK TV'ye açıklamalarda bulunan siyah-beyazlıların forvet oyuncusu, Avusturya'daki 20 günlük kampın güzel geçtiğini vurgulayarak, kondisyon olarak kendisini güçlü hissettiğini ifade etti.

Kamp süresince sakatlık yaşanmamasının sevindirici olduğunu belirten Mustafa Pektemek, takımla ilgili olarak da, “Gerçekten çok yetenekli genç arkadaşlarımız var. Ama tabii ki tecrübe de önemli. Bu sene taraftarımızdan genç arkadaşlarımıza ve hepimize destek olmalarını bekliyoruz. Her zamankinden daha çok destek bekliyoruz taraftarımızdan” dedi.

Golcü futbolcu, “İnönü Stadı'nda oynamamızın bizim için iyi olduğunu düşünüyorum. Zor gözüken bu zamanda orada oynayacağımız maçlar bizim için avantaj olacak. Bu sene taraftarımıza gerçekten çok büyük iş düşüyor. Onlardan çok destek olmalarını rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ BERABERLİKLE BİTİRDİ: 1-1

Avusturya kampını tamamlayan Beşiktaş, İstanbul'a döndü

 Beşiktaş Futbol Takımı, 20 günlük Avusturya kampını tamamlayarak İstanbul'a döndü.

Sabiha Gökçen Havalimanı'na inen siyah-beyazlı kafilede, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Nur Çebi, Ahmet Kavalcı ve Metin Albayrak da yer aldı.

Teknik direktör Samet Aybaba tarafından oyunculara iki gün izin verildiği duyurulurken, Fernandes, Sivok, Mehmet Akgün ve Oğuzhan Özyakup'un İstanbul'a kafileyle dönmedikleri belirtildi.

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarına 28 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştireceği antrenmanla tekrar başlayacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler