« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Her zaman centilmenlik olsun

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, 2011 yılının sporda centilmenlik içinde geçmesini temenni ettiklerini söyledi

A.A.
SON GÜNCELLEME
İrfan Aktar, yaptığı açıklamada, yeni yılla ilgili beklentilerini aktarırken, “Öncelikle 2011 yılının tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca yeni yıla Türk sporu için büyük bir beklentiyle de giriyoruz. 2011 yılında sporun barış, dostluk ve kardeşlik olduğunu tekrar hatırlamamız lazım. Bu konuyla ilgili 2010 yılında kulüplerimiz maalesef sıkıntılı durumlar geçirdi. İnşallah barış içinde, sporun keyfi içinde bir sene geçiririz” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Kulübü için 2011 yılının önemine dikkat çeken Aktar, “Yeni stadımızın hizmete girecek olması, bazı önemli projelerimizin sırayla devreye girecek olması, 2011 yılını bizim için önemli kılıyor. Beklentimiz, yeni stadımızla iyi bir dönemin de yeniden başlaması. Türk Telekom Arena, takımımız için motive edici bir unsur olacaktır. Sporcularımız bu bilinç ve sorumluluk içinde hareket edeceklerdir. Bu statta daha hayırlı neticeler bekliyoruz” şeklinde konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler