« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Her yer kırmızı beyaz

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
3-0 alacağız başka yolu yok

ÜÇ büyüklere karşı şansı tutmayan Sivasspor’da taraftar, G.Saray karşısında şeytanın bacağını kıracaklarına inanıyor. İnşaat mühendisi Yasin Kılıç, "Maça hazırız. İnşallah 3-0 yeneceğiz. En azından ikinci olmak için bu galibiyeti ve skoru istiyoruz. Sivasspor, final maçını kazanıp kenti mutlu edecektir" diyor. Sivasspor taraftarı Kemal İçli ise, "3-0 olsun bizim olsun diyoruz. Büyük takımlara karşı şansımız tutmuyor. İnşallah bu kez şanssızlığı yeneceğiz" dedi.

Taksiciler bayram yapıyor

SİVASLILAR, şampiyonluk düğümünün çözüleceği G.Saray maçı öncesi kenetlenmiş durumda. Yiğido, bu zorlu sınavı öncesi yalnız değil. Anadolu’nun diğer şehirlerinden de büyük destek var. Erzurum, Amasya, Yozgat, K.Maraş ve Tokat’tan gelen futbolseverler Sivasspor’a büyük destek veriyor. Maç trafiği nedeniyle uçakların yanı sıra otobüslerde de yer bulunamadığı belirtiliyor. Bu durumdan en fazla karlı çıkan ise Sivas kentinin taksicileri oldu. 58 plakalı taksilerin havaalanı ile kent merkezi arasında mekik dokuduğu, talebi karşılamakta zorlandıkları ifade edildi.

Karaborsacılar 1’e 16 kazandı

MAÇA olan ilgi karaborsacıların işine yaradı. Sahte bilet operasyonu ve karaborsacıların Sivas’ta fark edilmesi üzerine bilet sahibi olan bazı kişilerin 15 YTL’lik bileti sanal ortamda 16 kat fazlasıyla sattıkları öğrenildi. Maçın başlamasına saatler kala açık tribün biletlerinin internetten 250 YTL’ye alıcı bulunduğu belirtildi. Özellikle Kayseri’den gelen taraftarların, sanal ortamda satılan karaborsa biletlerine büyük ilgi gösterdiği ifade edildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.