« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Her şeyi yapacağız"

Beşiktaş'ın yeni transferleri Veli Kavlak, Tanju Kayhan ve Burak Kaplan, bugün sağlık kontrolünden geçti.

DHA
SON GÜNCELLEME

Maslak Acıbadem Hastanesi'nde gerçekleştirilen sağlık kontrolünde Siyah-beyazlı futbolculara bir takım testler yapıldı. Veli Kavlak, Tanju Kayhan ve Burak Kaplan için imza töreninin ise, yeni sezonun açılışıyla birlikte diğer transferlerle beraber toplu olarak yapılacağı öğrenildi.

Beşiktaş'ın yeni transferleri, sağlık kontrollerinden önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Veli Kavlak, Beşiktaş'a transfer olduğu için büyük mutluluk yaşadığını belirterek, "Bu takımın başarısı için elimden gelen her şeyi yapacağım. Burada şampiyonluk yaşamak istiyorum. Böyle bir taraftarın önünde oynayacağım için çok sevinçliyim. Taraftarı mutlu etmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Kendime güveniyorum, güvenmesem burada olmazdım" dedi.

Tanju Kayhan ise Beşiktaş'ta kalıcı olmak istediğini ifade ederek, şunları söylerdi:

"Beşiktaş gibi büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Burada kalıcı olmak istiyorum. Bu nedenle sahada elimden gelen her şeyi yapacağım. Taraftarlarımız inanılmaz. Rapid Wien ile burada oynadığımız zaman taraftarlar süperdi. Beşiktaş'ın başarısı için elimden gelen her şeyi yapacağım."

Burak Kaplan da Beşiktaş'a geldiği için çok mutlu olduğunu vurgulayarak, "İnşallah ilk sezonumuzda ilk şampiyonluğumuzu alır, yolumuza devam ederiz. Her iki tarafa da hayırlı olsun. Beşiktaş'ın taraftarı müthiş. O statta, o taraftarın önünde oynamak bizi tabii ki mutlu eder. İnşallah görevimizi en iyi şekilde yapacağımızı düşünüyorum" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz