Ege Haberleri

  Her şey çocuklar için

  Hürriyet Haber
  29.12.2014 - 01:51 | Son Güncelleme:

  Berna Ergin Medya Danışmanlık Cast Ajansı ve Orijin Pr Halkla İlişkiler Şirketi, Dr. Behçet Uz Çocuk Vakfı yararına, "Yeni Yıla çocuklarla el ele vererek özel bir projeye imza attı.


  Mavişehir Egepark Alışveriş Merkezi'ndeki organizasyonda çocuklara özel etkinliklere yer verildi. Henüz 8 yaşında olan İrem Aydın piyano çalarak avmdeki herkesi adeta büyüledi. Justin Bieber'a benzerliği ile dikkat çeken Burak Ergün kendi yazıp söylediği yabancı şarkıları ile gelen davetlilere mini bir dinleti sundu, ayakta alkışlandı. Keloğlan, Nasreddin Hoca, Pamuk Prenses, Heidi, Şeker Kız, Kırmızı Başlıklı Kız gibi masal kahramanlarının defilesi de 6-8 yaş genç yetenekler ve Berna Ergin Ajans Yeni yüz çocukları tarafından gerçekleştirildi. Birbirinden güzel kız ve erkek çocuklarının Robin Hood, Melek, İspanyol kostümleri ile yaptıkları mini defile çok beğenildi.
  Kanser, şeker hastalığı, böbrek yetmezliği vb kronik hastalığı olan çocukların tedavi sürecinde kullanılan, kumaştan yapılmış, yüzü olmayan Tıbbi Tedavi Bebekleri olan Yaren Bebeklere renk ve umut olan alan stand sahipleri Özel Ata Sağlık Hastanesi, Zekids Oyuncak, Geniuspy, İzPsikoloji, Berna Ergin Ajans ve Sedat Yüce Sanat Merkezi yüzlerce satın almasının yanısıra Ege Park Mavişehir Alışveriş Merkezine gelen ziyaretçilere satışını gerçekleştirerek Behçet Uz Çocuk Vakfına bağış yaptı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı