"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Her şey çocuklar için

UNICEF’in “Çocuklarla 60 Yıl” balosu, önceki akşam Hilton Otel’de yapıldı.

UNICEF Türkiye Milli Komitesi Başkanı Prof. Talat Halman’ın ev sahipliği yaptığı geceye UNICEF iyi niyet elçileri Türkan Şoray, Müjdat Gezen ve Kıvanç Tatlıtuğ da katıldı. Amerikalı sanatçı Amii Stewart ile Zülfü Livaneli ve Ayça Varlıer’in şarkılarıyla renk kattığı baloda Müjdat Gezen kolundaki saati UNICEF yararına açık artırmaya çıkardı. Saat, 6 bin 500 TL’ye alıcı buldu. Açık artırmada ayrıca Türkan Şoray’ın yaptığı yağlıboya tablo 100 bin TL’den, TW Steel’in Kıvanç Tatlıtuğ için özel ürettiği bir erkek ve bir kadın saati de 2 bin 500 TL’den satışa sunuldu.

Aşk  belgelendi

Galatasaray Kulübü eski Basketbol Şube Sorumlusu Ahmet Dedehayır, Galatasaray Bayan Basketbol Bölümü eski Direktörü Mihriban Oğuz’la yaşadığı aşkı uğruna 2009 yılında 10 yıllık eşi Banu Kavak’tan bir servet ödeyerek boşanmıştı. Dedehayır ve Oğuz, ilk kez önceki gece Asmalımescit’te görüntülendi. Aperativo’da baş başa yemek yiyen sevgililer, çıkışta otomobillerine binecekleri sırada muhabirleri fark edince birbirlerinden uzaklaşarak farklı yönlere doğru koşmaya başladı. Dedehayır’ın sevgilisine “Kaç Mihriban kaç, çekmesinler” diye seslenmesi dikkat çekti...

GS ile yollar ayrıldı

Ahmet Dedehayır, boşanmasına neden olan aşkının gün yüzüne çıkmasının ardından Galatasaray Yönetim Kurulu Üyeliği ve Bayan Basketbol Şubesi Başkanlığı’ndan istifa etmişti. Dedehayır’ın ardından Galatasaray Bayan Basketbol Bölümü Direktörü olan Mihriban Oğuz da kulüple yollarını ayırmıştı.

Korkuttu

Ahmet Dedehayır, geçtiğimiz aylarda Burhan Doğançay’ın Ulus’taki Sunset’te verdiği davette aniden bayılarak herkesi korkutmuştu. Fenalık geçiren Dedehayır’ın tansiyon problemi yaşadığı açıklanmıştı...

Bekarlığa veda partisinde bastı

Banu Kavak, 1999 yılında Ahmet Dedehayır’ı bekarlığa veda partisinde üç kadınla basmış, Çırağan Sarayı’nda yapılması planlanan düğünü de iptal etmişti. Kavak, olayın ardından Dedehayır’ı affetti ve çift bir süre sonra nikâh masasına oturdu. Ancak evlilikleri 2009 yılında sona erdi.

Garajda konser

Garajİstanbul, yenilenen ses sistemi ve dekorasyonuyla bu akşam yeni yılın ilk konserine ev sahipliği yapıyor. Mercedes Peon’un hayranlarına müzik ziyafeti çekeceği bu konser kaçmaz!

Suadiye’ye demir attı

1998 yılında Yeniköy’de ufak bir balıkçı teknesinde hizmet vermeye başlayan Takanik’in dördüncü şubesi açıldı. Yeni şube, Suadiye Plaj Yolu Caddesi’nde hizmete girdi.

Kral geliyor

Crunk müziğin yaratıcılarından Lil Jon, özel bir şov için İstanbul’a geliyor. “Crunk’ın kralı”, 12 Ocak Perşembe akşamı Mojito-Kuruçeşme’de olacak ve müzikseverlere unutamayacakları bir gece yaşatacak.

X