Gündem Haberleri

  Her şakanın gerçeklik payı var

  Neslihan KARA
  03.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ünlü manken Tuğba Altıntop eski eşi Rafet El Roman'a geçtiğimiz gün havaalanında yapılan şakayla ilgili, "Her şakanın altında bir gerçeklik payı vardır" dedi.

  Ünlü manken Tuğba Altıntop geçtiğimiz gün Metrocity'de düzenlenen bir tanıtıma katıldı. Organizasyon gereği deveye binmesi gereken Altıntop, çareyi deveye yaslanarak boz vermekte buldu. Eski eşiyle problemlerini çözemeyen Altıntop, Rafet El Roman'a yapılan şaka ile ilgili ise "Ortamda neler yaşandığını tam olarak bilemiyorum. Bende televizyonlardan izledim. Sanırım Rafet Almanya'dan Türkiye'ye gelmiş. Pasaport işlemlerini yapan arkadaşlar tutuklanacaksınız demişler. Her şakanın altında bir gerçeklik payı vardır. İzlediğim magazin programında Rafetin rengi atmıştı. Gelecek tereddütlü zamanlar var, Rafet o günleri geçiriyor. Daha bizim konumuz kapanmadı. Türkiye'de açılan bir dava Türkiye tarafından bitirilmiştir. Türkiye tarafından da çocuklar bir şekilde alınacaktır. Buna ne Almanya ne de Amerika karışamaz. Bu kararın Rafet tarafından onaylanmamasındaki tek amaç davayı uzatmak. Ben elimden gelen herşeyi yaptım bu zamana kadar ve dava bitti. Rafetin yaptığı hareket gündemde kalma çabası" dedi.

  Her şakanın gerçeklik payı var

   

   

  Çocuklarımın geleceği günü dörtgözle bekliyorum
  Altıntop, "Ben çok inançlıyım. Allah bir ve kuranım peygamberimde bir ise, anadan olan evlat herzaman anasını bulur. Mezarını da kemiklerini de kendisini de ama bulur. Elbet Su ile Şevval Almanya'yı terkedip gelecektir Türkiye'ye o günü dört gözle bekliyorum" dedi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı