« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Her rakip bizim için aynı değerde"

Sakaryaspor Teknik Direktörü Murat Bölükbaşı, 2012-2013 sezonu ilk yarı fikstürünün belirlenmesine ilişkin, “Benim için takım ismi önemli değil, her rakip bizim için aynı değerde” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Murat Bölükbaşı, takım olarak oynayacakları oyunun puan cetvelindeki konumlarını belirleyeceğini söyledi.

Rakip takımların kendisi için önemli olmadığına dikkati çeken Bölükbaşı, “Her rakip bizim için aynı değerde. Kötü oynarsan amatör takıma bile yenilebilirsin, iyi oynarsan kendinden üsteki takımı dahi yenebilirsin” diye konuştu.

Bölükbaşı, 2. Lig'de mücadelenin ön planda olduğunu ifade ederek, şöyle devam etti:
“Yani kiminle ne zaman karşılaşacağımız benim için çok anlam ifade etmiyor. Önemli olan bizim maça nasıl çıkacağımız. O takımdan nasıl bir verim alacağımız önemli. Sonuçta sizin oynayacağınız oyun puan cetvelindeki yerinizi belirleyecek. Benim için takım ismi önemli değil, her rakip bizim için aynı değerde. Kötü oynarsan amatör takıma bile yenilirsin, iyi oynarsan kendinden üsteki takımı dahi yenebilirsin.

Genç bir kadroya sahibiz, çok zamana ihtiyacımız var. İyi niyetle, öz veriyle çalışan bir takımız ancak ilk hazırlık maçında 21 günlük çalışmanın arkasında insanların bu kadar genç bir takımdan açıkçası şapkadan kuş çıkarmasını beklemeleri çok doğru bir anlayış değil, zamana ihtiyacımız var. Çalışma ve tedavi süresini de bunun için uzun tuttuk.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz