KARABÜK HABERLERİ

Her Pazartesi Önce Toplantı Sonra Dua

IHA
25.08.2015 - 11:19Son Güncelleme :

HER PAZARTESİ ÖNCE HAFTALIK ÇALIŞMA PLANIYLA İLGİLİ ÇALIŞMA YAPAN AKSOY ARDINDAN SANAYİ ESNAFININ DUASINA KATILDI

IHA

Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, her pazartesi sabah erken saatlerde belediye meclis odasında haftalık çalışma planlarıyla ilgili toplantı yaptıktan sonra sanayi esnafının iş yeri açma duasına katılıyor.
Her hafta başı sabah erken saatlerde Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve amirler ile bir araya gelerek haftalık çalışma planı ve gerçekleştirilen hizmetler ile ilgili görüş alış verişinde bulunduklarını dile getiren Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Safranbolu’nun daha yaşanılır bir kent olması adına çalışmalara ara vermeden, gece gündüz devam ettiklerini ifade ederek “2009 yılında halkımızın teveccühü ile seçilmemizin ardından verdiğimiz sözleri kısa sürede birer birer yerine getirmenin mutluluğu, halkımızın destek ve duaları ile Safranbolu’muzu daha yaşanılır, gelecek kuşaklara daha güzel bir kent bırakmak için gece gündüz çalışıyoruz. Yine 2009 yılından bu yana her Pazartesi sabahı ekibimiz ile bir araya gelerek bir önceki hafta yapılanlar ve içerisinde bulunduğumuz hafta yapacaklarımız ile ilgili çeşitli istişarelerde bulunuyor, kararlar alıyoruz. Tüm birimlerimizin katılımı ile gerçekleşen ve özellikle halkımızın taleplerinin de değerlendirildiği bu toplantılar önümüzü görebilmemiz açısından da önemli katkılar sağlıyor. Yine bu önemli istişare toplantımızın ardından esnaf arkadaşlarımız ile birlikte Cenabı Hakkın bereketli kazançlar nasip etmesini niyaz ettiğimiz Pazartesi Dualarımız için esnaf kardeşlerimiz ile buluşuyor, onlar ile halleşiyoruz. İnşallah bu uyumlu ve inançlı çalışmalarımızın meyvelerini Safranbolu halkımız ile toplamaya başladık ve Safranbolu’muz bir dünya kenti olma yolunda emin adımlarla yürüyor” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden Her Pazartesi Önce Toplantı Sonra Dua hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Ağustos 2015 tarihinde saat 11 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Her Pazartesi Önce Toplantı Sonra Dua haberi güncellenecektir.

KARABÜK NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:12
 • Guneş
  08:01
 • Öğle
  12:56
 • İkindi
  15:15
 • Akşam
  17:30
 • Yatsı
  19:07
Sayfa Başı